Published on 10 czerwca, 2014 | by ekajtu

BOOMco.™ Farshot – Czy ma szanse z Nerfem?

Firma Mattel prawdopodobnie pozazdrościła Hasbro wyrzutni Nerf i wypuściła na rynek zupełnie nową linię wyrzutni pod nazwą BOOMco.™.

BOOMco.™ podobnie jak Nerf wykorzystuje strzałki tą różnicą, że nie są one piankowe lecz plastikowe. Główną nowością jaką wprowadza BOOMco.™ są tarcze w technologii Smart Stick, dzięki którym strzałki BOOMco.™ przyklejają się do ich powierzchni. Na razie w ofercie pojawiły się 4 wyrzutnie Clpifire, Farshot, Twisted Spinner, Rapid Madenss oraz podstawowe akcesoria, a wśród nich oczywiście tarcze.

Co ciekawe szyny taktyczne mają tą samą wielkość co w Nerfie. W praktyce oznacza to że akcesoria z Nerfa będą pasować do BOOMco.™ i odwrotnie.  Zasięg BOOMco.™. W zależności od wyrzutni może wynosić od 15 do 21 metrów. Więcej dowiecie się z naszej recenzji którą możecie zobaczyć na górze newsa lub tutaj.

Wszystkie wyrzutnie Boomco. Są oczywiście dostępne w naszym sklepie – Zobacz więcej >

Tags: , ,


About the Author10 Responses to BOOMco.™ Farshot – Czy ma szanse z Nerfem?

 1. tomek says:

  zrób recenzję Twisted Spinner

 2. tomek says:

  bo nie wiem czy kupić kusze zombie czy boomco twisted spinner

 3. tomek says:

  ekajtek jak umiesz to doradź

 4. Ja najbardziej ze wszystkich boomco lubię rapid madness

 5. SoczekPL says:

  BoomCo jest spoko, może jakiegoś kupie, ale najpierw uzbieram pare nerfów 😉

 6. Wiktor says:

  Nerf będzie zawsze lepszy 🙂

 7. PchełkaFankaNerfa says:

  BoomCo jest ok, ale jednak wszyscy do Nerfa mają chyba większe zaufanie 🙂 Jednak wolę Nerfa ponieważ ma więcej broni (ale BoomCo też się rozwija),a wygląd Nefra jest o wiele fajniejszy. Tylko tych ochron im pozazdrościć, ale stedy (dla BC niestety) można go włożyć do Nerfa! Tarcze też spoko, ale jak Nerf wprowadzi tarczę to będzie supcio!

 8. PchełkaFankaNerfa says:

  Ale i tak wydaję mi się, że Nerf jest o niebo lepszy!

 9. Piotr says:

  Dla mnie zawsze nerfy będą lepsze.Ekajtek mam pytanie co polecasz bardziej nerf longshot cs-12 zombie strike czy nerf rapidstrike n-strike.Proszę o szybką odpowiedź

Dodaj komentarz

Back to Top ↑