Modyfikacje Nerf

Published on 10 lipca, 2015 | by ekajtu

7

Jak naprawić wypadające strzałki Nerf? – [poradnik]

O co chodzi z wypadającymi strzałkami ?

W tym krótkim poradniku dowiecie się jak zaradzić wypadaniu strzałek z wyrzutni ładowanych od przodu. Pewnie każdy posiadacz ładowanych od przodu wyrzutni jak Nerf Firestrike A3184, Nerf Rough Cut 2X4 A1691, czy Nerf Zombie Crossfire Bow spotkał się z problemem wypadających strzałek. Problem pojawia się, gdy strzałki są już nieco zużyte, lub przypadkiem zostały nadepnięte.

Jak widzicie strzałka sama wyskakuje:

Poniższa metoda działa nie tylko na strzałki Elite, ale także na inne.

Krok 1. Selekcja strzałek

Pierwszą czynnością będzie sprawdzenie naszych strzałek. Potrzebna będzie wyrzutnia ładowana od przodu – Firestrike, Jolt, Triad, lub inna. Weź strzałkę i sprawdź jak pasuje w wyrzutni. Jeśli strzałka nie stawia oporu, bądź od razu wyskakuje odkładamy ją do naprawy. Powtarzamy tą czynność ze wszystkimi naszymi strzałkami.

Krok 2. Naprawa strzałek

Do całego procesu naprawy potrzebujemy: suszarki do włosów z opcją grzania, papierowej torebki, lub innego pojemnika.

UWAGA!! Nie używamy foliowych worków. Folia się stopi w procesie podgrzewania.

Wkładamy nasze uszkodzone strzałki do torebki, kartonika i zaczynamy podgrzewać suszarką. Co jakiś czas wstrząsamy pojemnikiem, by strzałki równomiernie się podgrzały. Podgrzewamy przez ok 30 sekund.

UWAGA!! Przy dłuższym podgrzewaniu strzałki mogą się wyginać i zostaną nieodwracalnie zniszczone.

Krok 3. Koniec !!!

Po podgrzaniu wysyp strzałki i poczekaj ok. 10min, aż wystygną. Pamiętaj, by nie ściskać ciepłych strzałek, ściśnięcie doprowadzi do ponownego odkształcenia. Strzałki naprawione tą metodą już nie będą wypadały z wyrzutni i mogą nawet dalej lecieć. Proces możemy powtarzać kilka razy, lecz po wielokrotnym podgrzewaniu strzałki staną się miękkie i nie powrócą do dawnego stanu.

Metoda ta pomaga tylko na zduszone strzałki. Jeśli nasze strzałki są postrzępione, lub mocno zgniecone zaopatrz się w nowe strzałki dostępne na naszej stronie Nerf Strzałki N-Strike Elite 30 szt. A0351 i nie daj się zaskoczyć z pustym magazynkiem.

Tags: , , , , ,


About the Author7 Responses to Jak naprawić wypadające strzałki Nerf? – [poradnik]

 1. fan nerf says:

  Dzięki za radę pomogło

 2. hcg says:

  Pomogło dzienji

 3. Nerf N-Elite says:

  Dziękuje za zarąąąbistąąąą pomoc xD 😀

 4. Roktiv says:

  Genialne, świety sposób

 5. Krzysiek z Olą says:

  Dzięki za pomoc! Wyszliśmy na dwór pobawić przy -10 stopniach z nerfem strongarmem. Po tej zabawie wróciliśmy do domu i strzałki wypadały i strzelały na pół metra. Zrobiliśmy tak jak w poradniku i strzałki super strzelają. Jeszcze raz dzięki!

 6. Alan Paluchowski says:

  mam dużo takich strzałek,więc dzięki za radę.

Dodaj komentarz

Back to Top ↑