Nerf News

Published on 5 sierpnia, 2015 | by ekajtu

4

Nerf Modulus ECS-10 – Przewodnik po modyfikacjach

Przewodnik po zestawach Modulusa ECS-10

Pojawiła się wyrzutnia Modulus ECS-10 i pewnie każdy się zastanawia, jaki zestaw modyfikujący będzie dla niego najlepszy? W tym Modulusowym przewodniku dowiesz się wszystkiego o wyrzutni, oraz zestawach modyfikujących i dobierzesz zestaw idealny dla twojego stylu gry.

Mocne podstawy

Już sam Modulus ECS-10 został świetnie przygotowany do modyfikacji. Ma on pięć szyn taktycznych, adapter na kolbę oraz lufę, dzięki czemu możemy zamontować do niego bardzo dużo różnych dodatków na mnóstwo sposobów. Już w zestawie z wyrzutnią otrzymujemy takie akcesoria jak: kolba, celownik, przedłużenie lufy, czy uchwyt szturmowy, które możemy wykorzystać na 30 różnych sposobów, a do tego mamy jeszcze 4 zestawy modyfikacyjne.

Nerf Modulus ECS-10

Wejdź z impetem! – Zestaw Misje Specjalne:

W zestawie znajdziemy przedłużaną lufę, która wygląda jak tłumik, składany uchwyt szturmowy, oraz najlepszy dodatek – celownik z szybką na której wyświetla się czerwona kropka. Zestaw ten jest najlepszym dodatkiem dla zawodnika potyczek Nerf, który szybko się przemieszcza i lubi agresywną rozgrywkę.

Kup Zestaw Misje Specjalne na PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Strzałek nigdy za mało – Flip Clip – Zestaw Magazynków:

W zestawie znajdziemy dwa 12 strzałkowe magazynki, które są ze sobą połączone, oraz 24 białe strzałki. Połączone magazynki Nerf to super rozwiązanie, ponieważ gdy skończą nam się strzałki w pierwszym wystarczy obrócić zestaw i kontynuować ostrzał. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest możliwość ładowania znalezionych strzałek od dołu wprost do drugiego magazynka, bez konieczności jego wyciągania.  Zestaw ten jest idealny gdy trzeba zająć ukrytego przeciwnika, by kolega z drużyny mogli zmienić pozycje.

Kup Zestaw Magazynków na PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Strike & Defend, czyli Atak w Zwarciu:

W zestawie znajdziemy odczepianą kolbę, która jest również wyrzutnią. Ładujemy strzałkę od przodu naciągamy na dole i naciskamy spust gdy chcemy wystrzelić. Drugim elementem zestawu jest składana tarcza montowana na szynę taktyczną. Dodatkowo w zestawie znajdziemy dwie białe strzałki. Zestaw ten idealnie nadaje się dla gracza na pierwszej linii ognia. Tarcza zapewnia nam osłonę, a dodatkowa wyrzutnia w kolbie ubezpieczenie, gdy ktoś nas będzie chciał podejść podczas ładowania magazynku.

Kup Zestaw Atak na PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Czwarty zestaw Long Range, czyli Zestaw Snajperski:

W zestawie znajdziemy: dłuższą lufę, celownik stylizowany na snajperski oraz rozkładany dwójnóg. Zestaw ten jest idealny dla gracza, który lubi wspierać swoją drużynę z ukrycia. Dobrze ukryty snajper może zmienić wynik potyczki.

Kup Zestaw Snajperski na Poszukiwacze Frajdy.pl

Wszystkie zestawy możecie obejrzeć na naszym filmiku:

Ale czy to wszystko?

Oczywiście, że nie! Łącząc poszczególne zestawy możemy dobrać odpowiednie ustawienie tylko dla nas. Np. łącząc zestaw magazynków z zestawem Atak w Zwarciu zyskujemy osłonę oraz ogromną pojemność magazynku i jesteśmy prawie nie do zatrzymania. Nic nas nie ogranicza ponieważ Modulus ECS-10 wraz z zestawami daje ponad 1000 różnych możliwych kombinacji. Testując poszczególne ustawienia na pewno trafimy na takie, które będzie idealne tylko dla nas.

Czas na Ciebie!!!

Zapoznałeś się ze wszystkimi zestawami modyfikującymi do wyrzutni Modulus ECS-10. Teraz kolej na Ciebie! Wyślij do nas zdjęcie swojej wyrzutni Modulus z Twoim ulubionym ustawieniem. Oczywiście możesz również wysłać zdjęcia innych wyrzutni po modyfikacjach.

Tags: , , ,


About the Author4 Responses to Nerf Modulus ECS-10 – Przewodnik po modyfikacjach

Leave a Reply

Back to Top ↑