Recenzje i testy Nerf Nerf Rapid Strkie CS-18

Published on 2 października, 2013 | by ekajtu

7

Nerf Rapidstrike CS-18 – Nareszcie pełen automat z serii Elite

Trochę musieliśmy poczekać ale w końcu jest. Nerf Rapidstrike CS-18 to pierwsza w pełni automatyczna wyrzutnia z serii N-Strike Elite. Wydawać by się mogło że Nerf Hail-Fire to był szczyt serii jednak to dopiero RS CS-18 wycisnął z Elite maksimum możliwości. Wyrzutnia strzela daleko 22-25 metrów i dzięki funkcji ciągłego strzału możemy być bardziej precyzyjni w seriach. Ale nie chodzi tutaj tylko o automatyczny tryb strzelania. Projektanci z Hasbro dołożyli do Rapid Strika aż 5 szyn taktycznych! Do tego ma on własną sztywniejszą wysuwaną kolbę i 4 zaczepy, które możemy w różnych kombinacjach wykorzystać do przewieszenia wyrzutni przez plecy. I to jeszcze nie koniec. W zestawie otrzymujemy nowy, wzmocniony przy podstawie magazynek z gumowymi osłonami na 18 strzałek. Uzbierało się tego całkiem sporo i jeżeli dołożymy do tego 4 baterie LR14, które nie są dołączone do zestawu, to okazuje się, że wyrzutnia waży więcej niż pozostałe z serii, co jest całkiem zrozumiałe. Chcecie wiedzieć jeszcze więcej? Zapraszam do obejrzenia recenzji:

 

Kup Nerf Rapidstrike na PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

 

Nerf Rapidstrike CS-18 – Nareszcie pełen automat z serii Elite ekajtu

Ocena końcowa

Zasięg
Celność
Szybkość strzału
Pojemność
Możliwość modyfikacji

Summary: Wydawać by się mogło że Nerf Hail-Fire to był szczyt serii jednak dopiero RS CS-18 wycisnął z Elite maksimum możliwości.

4.9

Wyrzutnia Elite Max


User Rating: 3.9 (36 votes)

Tags: , , ,


About the Author7 Responses to Nerf Rapidstrike CS-18 – Nareszcie pełen automat z serii Elite

  1. chciałem go mieć ale rodzice się nie zgodzili 🙁 ale i tak go bardzo lubię

  2. Nerf Mega says:

    Nie lubię automatów, za szybko schodzi amunicja.

  3. Annonymous2 says:

    Jeszcze Modulus ECS-10 i potem Rapidstrike CS-18 ツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツ

  4. Adam says:

    witam, czy do rapidstrike cs 18 pasuje magazynek bębenkowy na 25 szt.

Dodaj komentarz

Back to Top ↑