Nerf News Nerf Rebel dla dziewczyn

Published on 20 stycznia, 2014 | by ekajtu

11

Nerf Rebelle dla dziewczyn – Czyżby nastała różowa rewolucja?

 

W 2013 roku na świecie, a w Polsce na początku roku 2014 Hasbro wprowadziło do sklepów linię wyrzutni dedykowaną dla dziewczyn pod nazwą Nerf Rebelle. Wyrzutnie charakteryzują się różowo-fioletową kolorystyką do których dołączono kolekcjonerskie strzałki ozdobione różnorodnymi wzorkami. Zasięg wyrzutni będzie podobny jak w serii Elite i w zależności od kraju i modelu strzałki powinny latać na ponad 20 m.

Nerf Rebelle Crossbow

Z modeli warto zwrócić uwagę na łuk Heartbreaker Bow, w którym im mocniej naciągniemy cięciwę tym dalej poleci strzałka czy  kuszę Guardian Crossbow gdzie wykorzystano odwrócony moduł z Strongarma. Pozostałe modele to starsze wyrzutnie Nerf w nowym opakowaniu. Nerf Pink Crush jest odpowiednikiem wyrzutni Elite Firestrike, Sneak Attacker – Jolta, a Sweet Revenge – Hammershota z serii Zombie Strkie. Wyjątkiem jest tutaj wyrzutnia Nerf Rebelle Powerbelle, która pomimo, że jest bardzo podobna do SpeedSwarma z serii Dart Tag, strzela z zasięgiem serii Elite. Zdjęcia wspomnianych wyrzutni znajdziecie w galerii poniżej.

 

Nie wiem jak wy ale ja do nowej serii nie jestem jeszcze specjalnie przekonany. Bo czy dziewczyny nie mogły używać Nerfów Elite, Dart Tagów lub Vortexów, że wymyślono dla nich specjalną różową serię? Trudno mi powiedzieć bo dziewczyną nie jestem ale dajcie mi znać w komentarzach co myślicie. Jeżeli jesteście zainteresowanii wyrzutniami Nerf Rebelle to znajdziecie je w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl

 

Tags: , , , , , , , ,


About the Author11 Responses to Nerf Rebelle dla dziewczyn – Czyżby nastała różowa rewolucja?

 1. claw1 says:

  Noł koments. NERF dla dziewczyn??????????

 2. lolowa2003 says:

  fazka coś dla mnuie

 3. SoczekPL says:

  A co, elitą, dartagiem, vortexem czy czymś to bawić sie nie mogły że zrobili osobną wersje? Równie dobrze mogli kase przeznaczyć na coś lepszego a nie „babską rewoltę”.

 4. Martyna says:

  Ja jestem dziewczyną i interesuję się bronią mimo,że mam 12 lat. Chciałam kupić sobie boomco,ale gdy zobaczyłam to,to bardziej mi się spodobało.
  Jak już są damskie wzorki pomyślałam, że dziewczyny nie są już dyskriminowane pod względem broni.

 5. Aga says:

  Ekstra mam łuk Heartbreaker bow

 6. kacper says:

  Kto widział podrabiać własne rzeczy.
  Nerf to bronie menskie a nie rzeńskie.
  Powinni tą serie odwołać.

 7. Szymon says:

  Chciałbym więcej recenzji Nerf Rebelle , bo są tylko 2 .I recenzji Nerf Super Soaker. A i jeszcze recenzji
  nerfów nie dostępnych w Polsce, np: hummershota, longshota z zombie strike.

 8. Oliwia says:

  Jak dla mnie super.Jak wam się nie podoba to przecież nie musicie nawet o tym myśleć.A broń Nerf nie jest tylko dla chłopaków.Ci,co tak mówią po prostu nas dyskryminują.

  • Piotr says:

   Noi dobrze nerf to zabawka dla chłopaków a to że wam się nie podobały tamte to nie znaczy żeby robić dla was oddzielną serię. Mogliby przeznaczyć tą kasę na lepsze nerfy dla chłopców

Dodaj komentarz

Back to Top ↑