Nerf News

Published on 29 września, 2013 | by ekajtu

1

Nerf Zombie Strike – nadszedł czas apokalipsy

Nerf Zombie Strike to nowa linia wyrzutni Nerf, której pierwsze modele pojawiły się tego lata w Stanach. Kolejne nowości mają trafić na sklepowe półki wiosną 2014. Na pierwszy rzut oka są to zmodyfikowane modele linii N-Strike i Vortex, oczywiście z pewnymi wyjątkami i od nich właśnie zaczniemy. Ale zanim to nastąpi zobacz to video by lepiej wczuć się w Zombie klimaty.

Pierwszym modelami, które ujrzały światło dzienne w 2013 roku był Nerf Zombie Hammershot i Sledgefire. Hammershot to zbliżony do Mavericka i Strongarma rewolwer z obrotowym magazynkiem na 5 strzałek. Jego zasięg w zależności od kąta nachylenia lufy wynosi od 15 do 22 metrów. Projekt wyrzutni wizualnie nawiązuje do stylistyki zombie np. kolba wygląda jakby była obita starym bandażem zerwanym wprost z mumii.

Nerf Zombie Hammershot

Kolejna propozycja z serii Zombie Strike czyli Sledgefire to wyrzutnia typu shotgun, która strzela trzema strzałkami na raz. Nowość stanowi fakt, że strzałki ładowane są do specjalnych łusek. Zasięg tej wyrzutni to około 15 metrów.

Nerf Zombie Sledgefire

Na wiosnę mają pojawić się kolejne wyrzutnie z serii Zombie, jedną z najbardziej oczekiwanych premier będzie z pewnością Kusza Nerfa z zasięgiem na ponad 20 metrów. Całość sprzętu do zmiatania Zombie uzupełnią ponadto jednoręczne wyrzutnie na dyski, miecz o długości 75 cm i oczywiście specjalna amunicja. Na zdjęciach widać też coś co określane jest mianem Z-boombs. Zapowiadają się więc dodatkowe smaczki i podkręcony klimat w Nerf Wars Humans vs. Zombie. Ciekaw jestem jak wam podobają się nowe wyrzutnie i sam pomysł z Nerf Zombie Strike?

Kup wyrzutnie Nerf do walki z Zombie >> 

Tags: , , , , , , , , , , ,


About the AuthorOne Response to Nerf Zombie Strike – nadszedł czas apokalipsy

Leave a Reply

Back to Top ↑