Nerf News

Published on 23 lutego, 2015 | by ekajtu

23

Nowości Nerf 2015 – Elite, XD, Zombie i MEGA (cz. 1)

W roku 2014 najlepszą wyrzutnią był Demolisher 2w1 z serii Elite czy w 2015 roku znajdziemy wyrzutnię, która będzie aż tak dobra?? Według nas zdecydowanie tak, ale przekonajcie się sami zapoznając się z poniższą listą.

Nowości na Zombiaki

Flipfury

Zaczniemy od serii Nerf Zombie Strike, która zostanie poszerzona o wyrzutnię Flipfury oraz o Dominatora. Flipfury to według nas jedna z najważniejszych pozycji w 2015 roku. Flipfury jest podobny do Strongarma z tą różnicą, że zamiast jednego posiada dwa obrotowe bębenkowe magazynki, które można zamieniać. Kiedy wystrzelimy 6 strzałek wystarczy przełączyć magazynek i strzelać dalej. Do tego wszystkiego dochodzi tryb ciągłego ognia co daje tej wyrzutni duże szanse na zostanie wyrzutnią roku! Jeżeli chcecie zobaczyć jak dokładnie działa Flipfury to obejrzyjcie poniższe wideo.

Kup Nerf Flipfury A9603 na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Dominator

Jak sama nazwa wskazuje Dominator ma zdominować pozostałe wyrzutnię. Czy mu się uda przekonamy się pod koniec roku, bo właśnie wtedy ma się pojawić na rynku. Już teraz wiemy, że Dominator będzie posiadał 4 bębenkowe magazynki, które będzie można zmieniać jak w Flipfurym. Wyrzutnia zapowiada się bardzo ciekawie i już teraz nie możemy się jej doczekać.

Kup Nerf Doominator na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Nowe wyrzutnie w serii N-strike, N-strike Elite i XD – ekstra dystans

Jeżeli chodzi o serię n-strike i n-strike elite to do nowości zaliczymy wyrzutnie Slingstrike, Sharpfire, Crossbolt Elite XD oraz Modulusa.

Slingstrike

Slingstrike to pierwsza proca w linii Nerf. Ładujemy strzałkę do lufy naciągamy sznurek i strzelamy. Jeżeli lubicie bawić się procami to Slingstrike powinien przypaść wam do gustu.

slingstrike

 

Kup Nerf Slingstrike na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Sharpfire

Sharpfire to pistolet, który możemy zmodyfikować na 6 sposobów. Wyrzutnia posiada odczepianą lufę oraz kolbę. Kolba pomoże wam przechować strzałki, dodatkowo można jej użyć także jako kabury. Jeżeli chcecie zobaczyć jak działa Sharpfire to sprawdźcie naszą recenzję.

Crossbolt

Dwie ostatnie pozycje zapowiadają się najlepiej. Crossbolt to pierwsza kusza z serii Elite, posiadająca prawdziwą cięciwę, od której zależy siła wystrzału wyrzutni. Crossbolt ma magazynek na 12 strzałek i według producentów strzela na bardzo daleką odległość wynoszącą ponad 26 metrów.

Kup Nerf Crossbolt na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Modulus

Modulus ECS 10 to chyba najbardziej oczekiwana i najczęściej dyskutowana wyrzutnia. Modulus jak sama nazwa wskazuje ma być królem modyfikacji. Wyrzutnia ma posiadać aż 30 możliwości modyfikacji. Modulus powinien mieć 6 szyn taktycznych odczepianą kolbę, lufę oraz lunetę. Wyrzutnia będzie zasilana na baterię na razie nie wiemy czy będzie wyrzutnią pół czy w pełni automatyczną oraz czy będzie miała zasięg wyrzutni z serii Elite. Z niecierpliwością czekamy na tę wyrzutnię, jej premiera jest przewidywana na jesień.

modulus

 

Kup Nerf Modulus ECS-10 na PoszukiwaczeFrajdy.pl

XD czyli ekstra dystans – Retaliator, Strongarm, Triad

Pojawią się także białe wyrzutnie z logiem XD (extra distance), które oznaczać będzie zwiększony zasięg wyrzutni dochodzący do 27 metrów! Wśród wyrzutni ze zwiększonym dystansem powinniśmy znaleźć między innymi Retaliatora czy Strongarma. Zaprezentowany poniżej Retaliator ma zasięg 27 metrów, to o 5 metrów więcej od niebieskiego Retaliatora.

retaliator xd 1

 

Kup Nerf Retaliator XD na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Mega wyrzutnie z serii MEGA

Seria N-Strike MEGA Elite zostanie poszerzona o 3 nowe wyrzutnie Cycloneshock, Bigshock i Rotofury.

Cycloneshock

Cycloneshock to wyrzutnia z sześciostrzałkowym obrotowym magazynkiem jak w Strongarmie.  Wyrzutnia wystrzeli 6 strzałek bez przeładowywania, które dodatkowo będą świszczeć w locie. Cycloneshock ma strzelać na 23 metry i już teraz możemy powiedzieć, że będzie sporym zagrożeniem dla Magnusa.

 

Cycloneshock

 

Kup Nerf Mega CycloneShock na Poszukiwaczefrajdy.pl

Bigshock

Bigshock czyli kompaktowy rozmiar z mega strzałkami. Bigshocka najprościej określimy jako Jolta czyli kieszonkową wyrzutnię z serii Mega. Wygląda solidnie i z pewnością będzie miał większą moc niż Jolt.

bigshock

 

Kup Nerf Mega BigShock na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Rotofury

Rotofury wyglądem przypomina Rampage’a jego premiera przewidywana jest na jesień. Jeżeli będzie posiadał ciągły ogień to ze strzałkami mega będzie to niezła bomba. Niestety nie zostały jeszcze potwierdzone informacje czy Rotofury pojawi się w Polskiej dystrybucji, my mamy nadzieję że tak.

berzeker

 

Kup Nerf Mega Rotofury na PoszukiwaczeFrajdy.pl

 

Podsumowując według nas 2015 rok będzie należał do wyrzutni Flipfury, Dominatora i na pewno  Modulusa. Mocno została wzmocniona też seria Mega, także Cycloneshock i Rotofury też mogą sporo namieszać. Czekamy także na wyrzutnie z super dalekim zasięgiem.

Jedno jest pewne w 2015 będzie MOC!

Wszystkie nowe wyrzutnie nerf znajdziecie na naszej stronie PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,


About the Author23 Responses to Nowości Nerf 2015 – Elite, XD, Zombie i MEGA (cz. 1)

 1. szymon says:

  Zróbcie wreszcie wyrzutnie Nerf Super Soaker i Rebelle!!!

 2. LolLel says:

  Z serii XD są jeszcze: Cam esc-12, Demolisher, Firestrike, Magnus, Rhino fire, Stockade, Stryfe, Triad, Crossbolt i Cyclone shock. Chociaż nie w Polsce, ale w amerykańskich i angielskich sklepach i. pewnie można je nabyć.
  Informacje z Nerf Wiki.

 3. LolLel says:

  Dlaczego ciągle gadacie o akcesoriach skoro nie można ich nigdzie dostać?!

 4. LolLel says:

  NO, SŁUCHAM

 5. ktoś says:

  Dodajcie dominatora wcześniej niż na koniec roku.

 6. GallAnonim says:

  Pewnie modulus będzie kosztował więcej niż wszystkie inne wyrzutnie -.-

  • Kacper says:

   Modulus w stanach kosztował w ścisłej premierze 110 dolarów, a jedny zestaw z dodatkami 15 dolarów, lecz na pewno już staniało

 7. ka360 says:

  a czy Modulusa będzie można nabyć w polsce

 8. Kacper says:

  Tak, premiera w Polsce będzie ok jesieni

 9. Kacper says:

  Będzie prawdopodobnie z serii n-strike elite extra distance.

 10. ciekawitek says:

  jaka wyrzutnia bdz najwcześniej?

 11. adamerr13 says:

  gdzie można kupić akcesoria do nerf elite

 12. BułekPL says:

  co lepsze nerf rhino fire czy rapidstrike? proszę o szybką odpowiedź!!!!!!!!!

 13. sarap says:

  gdzie jeszcze można kupić dominatora

 14. NERF maniak says:

  wczoraj widziałem go we Wrocławiu.

 15. NERF maniak says:

  NERF Modulus jest już w sprzedaży!

 16. wojciech królak says:

  może zróbcie recenzję vulcan ebf 25

 17. wojo says:

  albo thunderblast

 18. Szosik says:

  Fajne Nerfy

 19. Szosik says:

  szacun dla ciebię za chęć pracy

Dodaj komentarz

Back to Top ↑