Nerf News

Published on 10 lutego, 2016 | by ekajtu

11

Nowości Nerf 2016 cz.1 – Seria Modulus

Jesteśmy już po targach w Norymberdze na których firma Hasbro oficjalnie zaprezentowała nowe wyrzutnie Nerf na rok 2016. Zaczynamy od wyczekiwanej serii Modulus, która przebojem pojawiła się w drugiej połowie zeszłego roku i już doczekaliśmy się kliku nowych modeli. Na w sklepach znajdziecie już wyrzutnie Nerf Modulus Recon MKII oraz Nerf Ionfire. Ale to dopiero początek!

ionfire

Inofire

Nerf Modulus Ionfire to mała jednoręczna wyrzutnia, którą zgodnie z filozofią serii Modulus możemy swobodnie rozbudowywać. Jest bardzo prosta w obsłudze wystarczy włożyć strzałkę do komory zamknąć ją i pociągnąć za spust. W zestawie otrzymujemy również uchwyt na dodatkowe strzałki.

Kup wyrzutnie IonFire >>

reconmkII

Recon MKII

Recon brzmi znajomo? Oczywiście, że tak! Wyrzutnia pod tą samą nazwą pojawiła się na rynku kilka lat temu w serii N-Strke i można powiedzieć zapoczątkowała pomysł na modułową budową i dopasowywanie blastera w zależności od potrzeb. Tak jak poprzednik, MKII przeładowywany jest ręcznie, strzela jednak dużo dalej bo aż na 27 metrów. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy, futurystyczną kolbę oraz przedłużenie lufy. Recon oczywiście będzie świetnie pasował do dodatkowych zestawów z serii Modulus takich jak, Atak w zwarciu, Misje Specjalne.

Kup wyrzutnie Recon MKII >>

mpjlebeqrqux0t4xgz30

Tri-strike

Nerf Modulus Tri-strike to zdecydowanie najbardziej szalona wyrzutnia jaką zapowiedziano bo strzela aż 3 rodzajami pocisków! Zwykłe strzałki elite ładujemy do magazynku Nerf typu clip system, strzałki mega do podczepianej lufy, a połączonych z kolbą granatnik na górnej szynie, pozwala strzelać znanymi z Demolishera mini rakietami! Najfajniejsze jest jednak to, że ponieważ Tri-strkie należy do serii Modulus, wszystkie dodatki Nerf będą na pasować do innych wyrzutni. Np. granatnik będziemy mogli połączyć do Ionfira, lub jeszcze bardziej wzmocnić podstawowego Modulusa ECS-10. Warto również zwrócić uwagę, że wyrzutnia przeładowywana jest ręcznie.

Kup wyrzutnie Tri-Strike >>

battlescout

Battlescout

Nerf Battlescout ICS-10 to kolejna wyrzutnia w tym zestawieniu przeładowywana ręcznie. Najważniejszą nowością w tym zestawie nie jest jednak sama wyrzutnia, a element umieszczony na szynie taktycznej. Jest to odczepiana kamera potrafiąca nagrywać video o jakości 720p HD! Kolejną charakterystyczną cechą jest magazynek ułożony w bok a nie w dół jak to miejsce zazwyczaj.

Podsumowując mamy już dwa pierwsze nowości Ionfira i Recona których recenzje wkrótce pojawią się na naszym kanale Youtube. Z niecierpliwością czekamy też na Tri-strike i Battlescouta, które powinny pojawić się w drugiej połowie roku. Niecierpliwymi się tym bardziej, że zwłaszcza możliwość strzelania kilku rodzajów amunicji jest niesamowicie kusząca. Oczywiście te jeszcze więcej wyrzutni znajdziecie w najlepszym sklepie Nerf – PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Tags: , , , ,


About the Author11 Responses to Nowości Nerf 2016 cz.1 – Seria Modulus

Leave a Reply

Back to Top ↑