Nerf News

Published on 10 lutego, 2016 | by ekajtu

11

Nowości Nerf 2016 cz.1 – Seria Modulus

Jesteśmy już po targach w Norymberdze na których firma Hasbro oficjalnie zaprezentowała nowe wyrzutnie Nerf na rok 2016. Zaczynamy od wyczekiwanej serii Modulus, która przebojem pojawiła się w drugiej połowie zeszłego roku i już doczekaliśmy się kliku nowych modeli. Na w sklepach znajdziecie już wyrzutnie Nerf Modulus Recon MKII oraz Nerf Ionfire. Ale to dopiero początek!

ionfire

Inofire

Nerf Modulus Ionfire to mała jednoręczna wyrzutnia, którą zgodnie z filozofią serii Modulus możemy swobodnie rozbudowywać. Jest bardzo prosta w obsłudze wystarczy włożyć strzałkę do komory zamknąć ją i pociągnąć za spust. W zestawie otrzymujemy również uchwyt na dodatkowe strzałki.

Kup wyrzutnie IonFire >>

reconmkII

Recon MKII

Recon brzmi znajomo? Oczywiście, że tak! Wyrzutnia pod tą samą nazwą pojawiła się na rynku kilka lat temu w serii N-Strke i można powiedzieć zapoczątkowała pomysł na modułową budową i dopasowywanie blastera w zależności od potrzeb. Tak jak poprzednik, MKII przeładowywany jest ręcznie, strzela jednak dużo dalej bo aż na 27 metrów. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy, futurystyczną kolbę oraz przedłużenie lufy. Recon oczywiście będzie świetnie pasował do dodatkowych zestawów z serii Modulus takich jak, Atak w zwarciu, Misje Specjalne.

Kup wyrzutnie Recon MKII >>

mpjlebeqrqux0t4xgz30

Tri-strike

Nerf Modulus Tri-strike to zdecydowanie najbardziej szalona wyrzutnia jaką zapowiedziano bo strzela aż 3 rodzajami pocisków! Zwykłe strzałki elite ładujemy do magazynku typu clip system, strzałki mega do podczepianej lufy, a połączonych z kolbą granatnik na górnej szynie, pozwala strzelać znanymi z Demolishera mini rakietami! Najfajniejsze jest jednak to, że ponieważ Tri-strkie należy do serii Modulus, wszystkie dodatki będą na pasować do innych wyrzutni. Np. granatnik będziemy mogli połączyć do Ionfira, lub jeszcze bardziej wzmocnić podstawowego Modulusa ECS-10. Warto również zwrócić uwagę, że wyrzutnia przeładowywana jest ręcznie.

Kup wyrzutnie Tri-Strike >>

battlescout

Battlescout

Nerf Battlescout ICS-10 to kolejna wyrzutnia w tym zestawieniu przeładowywana ręcznie. Najważniejszą nowością w tym zestawie nie jest jednak sama wyrzutnia, a element umieszczony na szynie taktycznej. Jest to odczepiana kamera potrafiąca nagrywać video o jakości 720p HD! Kolejną charakterystyczną cechą jest magazynek ułożony w bok a nie w dół jak to miejsce zazwyczaj.

Podsumowując mamy już dwa pierwsze nowości Ionfira i Recona których recenzje wkrótce pojawią się na naszym kanale Youtube. Z niecierpliwością czekamy też na Tri-strike i Battlescouta, które powinny pojawić się w drugiej połowie roku. Niecierpliwymi się tym bardziej, że zwłaszcza możliwość strzelania kilku rodzajów amunicji jest niesamowicie kusząca. Oczywiście te jeszcze więcej wyrzutni znajdziecie w najlepszym sklepie Nerf – PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Tags: , , , ,


About the Author



11 Responses to Nowości Nerf 2016 cz.1 – Seria Modulus

 1. Igor Makulak says:

  Mam recona,i jest fajny.Czekam na resztę~!

 2. ciagutek says:

  super wyrzutnia. brawo nerfoteka.pL!!!

 3. Igor Makulak says:

  ale wiesz, że oni tego nie zrobili nerfa? nwm za co ty im dziękujesz o.O

 4. Karol says:

  Co do tych Reconów to wyglad fajny,ale pewnie będzie dość drogi,Moim Zdaniem z tego typu Karabinów to Retaliator Najlepszy,Mam tego starego (Niebieskiego z Elite) nie tego białego,ale gorąco go polecam,

  PS:Biały jest ładniejszy

 5. graba1gra says:

  Kiedy będzie tri strike

 6. SuperRutek says:

  Kiedy Tri-Strike będzie w Polsce? Ktoś wie?

 7. piotr says:

  ja mam recona i nie polecam strzelać z niego strzałkami modulus

 8. piotr says:

  battlescout nie znam go ale wygląd, jest okay

 9. Volverin99 says:

  Nie wiem o którego nerfa poprosić babcie(chyba tri stroje)

Dodaj komentarz

Back to Top ↑