Nerf News

Published on 7 marca, 2017 | by ekajtu

3

Nowości Nerf 2017 cz.2 – Dreadbolt, JUDGE i TWINSHOCK

Czas na drugą część nowości Nerf przewidzianych na 2017, a juz po pierwszej wiecie, że w tym roku nie ma lipy. Jeżeli chodzi o serie Doomlands i Zombie do gry wchodzi zdecydowanie większy kaliber!

NERF DOOMLANDS JUDGE

Sędzia przybywa do świata Doomlands, by zaprowadzić porządek. Ten przeogromniasty rewolwer może pomieścić aż 30 strzałek! Dodatkowo będzie strzelał 3 strzałkami na raz! Nie wiem jak wielka będzie ta wyrzutnia w rzeczywistości, ale z pewnością nie zmieści się do kieszeni 😀 Postapokaliptyczne stwory będą bez szans!

Kup wyrzutnie NERF DOOMLANDS JUDGE >

 

NERF MEGA TWINSHOCK

Twinshock to shotgun w wersji MEGA 😀 Tak samo jak Rough Cut pozwala wystrzelić dwie strzałki na raz, jeżeli wciśniemy spust do końca i jedną, jeżeli wciśniemy spust do połowy. Co więcej, posiada tryb ciągłego ognia i jak na serię MEGA przystało jest ogromy, a ja jestem na TAK!

Kup wyrzutnie NERF TWINSHOCK >

NERF ZOMBIE STRIKE DREADBOLT

Nerf Zobmie Dreadbolt to kolejny gigant w tym zestawieniu. Prawdziwie wielka kusza Nerf Zombie która jako pierwsza wykorzystuje znane z serii Rebelle długie zakończone gumową główką strzały, zamiast standardowych strzałek. Dodatków na szynie taktycznej znajduje się odczepiany celownik, który pomoże ustrzelić nie jednego zombiaka.

Wyrzutnie mają pojawić sie na światowym rynku jesienią czy będą dostepne również w Polsce zobaczymy 🙂 Jak zawsze dajcie znać na co najbardziej czekacie. Nerf Doomlands Judge, Nerf Mega Twinshock  czy Nerf Zombie Dreadbolt!

Oczywiście Wysztkich nowości wypatrujcie w sklepie Poszukiwaczefrajdy – dział wyrzutni NERF >>

Tags: , , , , ,


About the Author3 Responses to Nowości Nerf 2017 cz.2 – Dreadbolt, JUDGE i TWINSHOCK

  1. Snaiper nerfa says:

    Judge to koks

  2. Szosik says:

    Dgddghdf

  3. Ekspert od Nerfów says:

    Wyczekuje na ,,Judge”, nie mogę się doczekać

Dodaj komentarz

Back to Top ↑