Nerf News

Published on 18 października, 2014 | by ekajtu

18

Pierwsze zdjęcia Nerfów na 2015! Co o nich wiemy?

Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia Nerfów na 2015 rok i myślę, że na ich podstawie możemy mieć już pewne wyobrażenie co do tego co nas czeka w przyszłym roku. Na pewno możemy się spodziewać dalszego rozszerzenia linii Mega, kilku zupełnie nowych wyrzutni z klasycznej linii Elite.

Seria Mega

Trzy zupełnie nowe wyrzutnie pojawią się w serii Mega. Jest to spore zaskoczenie ponieważ do tej pory blastery z tej serii był wprowadzane stopniowo. Najpierw Centurion, potem Magnus, a następnie Thunderbow. Teraz do tej trójki dołączą trzy kolejne wyrzutnie: mały przypominający Jolta BigShot, wzorowany na Strongarmie Cylone i Rampage w wersji Mega czyli Berzeker.NERF BERZEKER
Nerf Berzeker

 

NERF CYCLONESHOCK
Nerf Cyclone

NERF BIGSHOT
Nerf BigShot

Seria Mega

Kolejne trzy wyrzutnie które możemy przedstawić należą do serii Elite. Rhio Fire, którego test prezentowaliśmy na naszym Fanpagu już jakiś czas temu, zapowiada się bardzo ciekawie. Rhio Fire, będzie mógł strzelać na przemian z dwóch luf i z dwoma bębenkowymi magazynkami będzie dysponował na prawdę sporą siłą ognia. Natomiast kolejne dwie propozycje z pewnością ucieszą fanów kusz. Zarówno Crossbolt jak i SlingStrkie mają elementy nawiązujące do tego gatunku broni. Możemy zgadywać, że Crossbolt będzie wyrzutnią półautomatyczną, której ze względu na położenie magazynka najbliżej do Rayvena, a SlingStrike będzie raczej przeładowywany ręcznie. O kolejnych wyrzutniach z tej serii czyli FlipFury i Sharpfire można powiedzieć, że ta pierwsza wygląda jak Strongarm z podwójnym magazynkiem, który prawdopodobnie będzie można zamieniać na zasadzie obrotu, a druga to jakiś rodzaj shotguna, może modyfikacja Sledgefire-a?

 

NERF CROSSBOLT

Nerf-CrossBolt

NERF SLINGSHOCK
Nerf SlingStrike

NERF RHIO-FIRE
Nerf Rhino-fire

 

MODULUS czyżby zupełnie nowa seria?

Na koniec zostaje nam tajemniczy napis MODULUS przy obrazku dość sporej wyrzutni. Na razie trudno powiedzieć czy Modulus to tylko duża wyrzutnia czy np. cała nowa linia, oparta na budowie modułowej, którą będziemy mogli dowolnie konfigurować, to by było dopiero coś!

Podsumowując rok 2015 zapowiada się ciekawie, będzie dużo nowych wyrzutni i dużo niespodzianek, tym bardziej, że jeszcze nic nie wiemy o nowej linii Zombie i Rebbell. Zanim to nastąpi dajcie znać co myślicie o nowych wyrzutniach i MODULUSACH!

Tags: , , ,


About the Author18 Responses to Pierwsze zdjęcia Nerfów na 2015! Co o nich wiemy?

 1. Piotrek says:

  Jak te nerfy zostaną stworzone albo będą w Polsce to będzie można kupić je na http://www.ekajtek.pl??

 2. Tajny Agent zakonu Starych ale jarych says:

  Moim zdaniem to coś super Rihno fire już posiadam bo kupiłem na Ebayu a najciekawsze te Crossbolt i Modulus Elite Mega mi się nie podoba mój kolega ma Centuriona i ciągle się zacina :c dlatego wole nie ryzykować i nie kupuję ciekawe są też odbudowy N strike np long strike będzie biały i long shot będzie w Nerf Zombie Elite tylko bez lufy ale celownik i sama wyrzutnia . Modulus to chyba będzie coś w rodzaju modyfikacji na Youtube jest pokazany celownik jak w MW3 🙂

 3. Head Hunter says:

  Bardzo jestem ciekaw nowych wyrzutni: CYCLONE SHOCK i BERZERKER, gdyż ich wersje ELITE są jednymi z moich ulubionych :D.

 4. sleeve04 says:

  RHIO-FIRE powala mnie na nogi. Pełny automat. Czyżby następca Vulcana?

 5. Nerf Mega says:

  Moją najnowszą wyrzutnią będzie Berzeker, średnia wyrzutnia z magazynkiem bębękowym.

 6. Nerf Mega says:

  I jeszcze ten Nerf Mega Berzeker z pomalowanym na czerwono celownikiem z Longshot. MEGA.

 7. Nerf Mega says:

  Albo nie, wybieram Crossbolta. PS: Crossbolt nie będzie półautomatyczny, widzicie tą szarą część przy lufie? Tym będzie się przeładowywać.

 8. Ultimate Strike says:

  WOW! Nie mogę się już doczekać! 😀

 9. Jan says:

  Modulus to najprawdopodobniej jeden z zombie strike’ów, który wyjdzie w polsce w 2015 r. Na świecie (W innych krajach) znajduje się już modulusy jest to jedna z wyrzutni zombie strike na dyski tak jak np. firefury.

 10. Posiadacz wielu wyrzutni Nerf Mega says:

  SUPEEER!!!!! Nie mogłem się doczekać tego żeby Hasbro wyprodukowało kolejne wyrzutnie z seri Mega!!
  Mi najbardziej mi się podoba wyrzutnia Cycloneshock.

 11. Posiadacz wielu wyrzutni Nerf Mega says:

  …..Berzeker też niczego sobie….

 12. Moim zdaniem najlepsze są wszystkie

 13. Słotix says:

  Modulus to będzie wyrzutnia z serii N-strike mająca celownik, kolbę i lufę oraz magazynek na 10 strzałek (ten z Demolishera). Będzie miał 30 kombinacji, 6 szyn taktycznych i 2 szyny na lufie. Wyjdzie we wiosnę lub jesień. Będzie kosztował ok. 160 zł (czyli bardzo mało w porównaniu np.: do Cam Ecs-12). SharpFire jest już dostępny w Polsce, ale jest to także N-strike.

 14. Kaacperiusus says:

  Ten Sharpfire to chyba bardziej granatnik przypomina

 15. jan123880 says:

  Nie chciałbym mieć tego rhino fire

 16. damian biega says:

  Moim nalepszym nerfem jest rapidstrike cs 18

 17. bajonez says:

  Moim najlepszym nerfem jest modulus ECS-10

Dodaj komentarz

Back to Top ↑