Ankiety

Published on 2 stycznia, 2015 | by ekajtu

11

TOP 5 wyrzutni Nerf 2014 [głosowanie]

Rok 2014 obfitował w naprawdę sporo premier nowych wyrzutni Nerf. Nowe modele, pojawiały się zarówno w klasycznej linii Elite, jak i w dopiero co wprowadzonych Mega, Zombie czy Rebelle. Oczywiście nie wszystkie wyrzutnie pojawiły się na Polskim rynku, przez co większość z polskich fanów Nerf nie mogła bliżej zapoznać się z tak charakterystycznymi wyrzutniami jak Nerf Cam czy Rhio-Fire. Jak zatem najlepiej podsumować mieniony 2014 rok? Myślę, że najlepiej jeśli wszyscy razem zagłosujemy na najlepszą wyrzutnię 2014. Poznajcie pretendentów:

P.s: W naszym głosowaniu pojawią się tylko najlepsze wyrzutnie ogólnie dostępne w Polsce.

Nerf Mega Thunderbow

Nerf-Mega-Thunderbow_box

Zaczynamy od mocnego uderzenia – Nerf Thunderbow to potężny łuk z serii Mega, dla którego z pewnością niejeden fan Nerfa dokupił zapas większych czerwonych strzałek. Dobry design, 5 komór na strzałki z przodu i dobrze pracujące ramiona łuk z pewnością stawiają Thunderbowa w czołówce kandydatów do wyrzutni roku.

Łuk Tajnej Agentki

W 2014 do gry weszły również dziewczyny. Jedną z najmocniejszych kandydatów z serii Rebell jest oczywiście zajefajny Łuk Tajnej Agentki (proszę nie mylić z bardzo średnio udam łukiem Heartbreaker). Łuk Tajnej Agentki posiada cięciwę i wykorzystuje specjalne strzały, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dobrym zasięgiem oraz celnością. Panowie strzeżcie się!

Crossfire Bow

nerf_zombie_kusza_6558_03

W kronikach w odległej przyszłości napiszą. Zaczęło się w 2014 !!! Nadmierne oglądanie zdjęć i filmów z ślicznymi i śmiesznymi kotkami zbiera żniwo. Ludzkość przemienia się w hordy zombie. Na szczęście jest jeszcze nadzieja… Kusza Crossfire Bow! Tak jest wyrzutnia Crossfire bow która pojawiła się na początku roku narobiła sporo zamieszania jeszcze przed Wielkanocą świetnie wpisując się w klimat walki z zombie oraz dobrze sprawdzając się na polu walki.

Slingfire

Nerf_Zombie_Strike_Slingfire_A6563_4

Ponieważ w 2014 hordy zombie nie odpuszczały w drugiej połowie roku pojawił się kolejny „Młot na wroga” Nerf Slingfire. Wyrzutnia ta stylizowana na winchster bardzo przypadła nam do gustu podczas recenzji. Posiada oryginalny i nietypowy system przeładowywania oraz osiągnęła bardzo dobre wyniki w testach odległości . Po prostu kręć i wal!

Demolisher 2-w-1

NERF-DEMOLISHER_2w1_004

Na koniec nasz najmocniejszy kandydat do wyrzutni roku 2014 czyli Nerf Demolisher. Wyrzutnia pracuje na zwykłych bateriach AA przy czym osiąga świetne wynki w testach odległości, do tego wyposażony jest w zakręcony dwunasto-strzałkowy magazynek Nerf, odczepianą kolbę i oczywiście granatnik! Demolka w szeregach wroga murowana.
Najlepsze wyrzutnie według redakcji nerfoteka.pl

5. Crossfire bow
4. Thunderbow
3. Łuk tajnej agentki
2. Slingfire
1. Demolisher

a jak jest Twoim zdaniem?

WYRZUTNIA NERF ROKU 2014 TO:

  • DEMOLISHER (53%, 151 Votes)
  • SLINGFIRE (26%, 75 Votes)
  • THUNDERBOW (11%, 31 Votes)
  • CROSSFIRE BOW (9%, 25 Votes)
  • ŁUK TAJNEJ AGENTKI (1%, 2 Votes)

Total Voters: 284

Loading ... Loading …

Tags:


About the Author11 Responses to TOP 5 wyrzutni Nerf 2014 [głosowanie]

  1. Pingback: Nerf Stampede ECS – najlepiej wyposażona wyrzutnia w historii !!! Recenzja nerfoteka.pl | multishoper

Leave a Reply

Back to Top ↑