Porady Nerf

Published on 2 grudnia, 2020 | by ekajtu

0

Czy X-Shot jest lepszy niż Nerf?

Pistolety, karabiny i wyrzutnie X-Shot od Zuru, ze względu na swoje bardzo dobre parametry i korzystny stosunek ceny do jakości budzą coraz większe zainteresowanie wśród fanów wyrzutni. Czy warto mieć je w swojej kolekcji i czy są lepsze od Nerf? Sprawdźmy to!

Flagowy model – X-Shot Turbo Advance!

X-Shot Turbo Advance

Jak robić zamieszanie to z grubej rury. Turbo Advance zaprojektowano tak by zyskać turbo przewagę na polu bitwy. Ma potężny magazynek, wygodne przeładowanie, niemalże 100 strzałek w zestawie i świetny wygląd. Takiego Combo ciężko szukać u konkurencji.

X-Shot Snajperka Regenerator

X-Shot Regenerator

W tym modelu X-Shot nawiązał do modułowych wyrzutni Nerfa. Regeneratora możemy rozkładać i modyfikować tworząc 1000 różnych kombinacji co jest odpowiedzią na na bardzo popularną serię Nerf Modulus. Ilość dodatków jest na prawdę imponująca: lufa, kolba, celownik, dwójnóg, uchwyt taktyczny i uchwyt na strzałki. Wszystko to sprawia, że wybierając ten model możemy korzystać z niego codziennie trochę inaczej.

Seria Exell i Chaos

Białoniebieską serię X-Shot Exell uzupełniają Shotgun Vigilante, młodszy brat Turbo Advance -> Tubro Fire czy pistolet z magazynkiem typu Clip System Hurricane. Każda z tych wyrzutni ma coś co je wyróżnia. Vigilane strzela z dwóch luf. X-Shot Hurricane to pistolet z magazynkiem typu Clip system, który w podobnej wersji występuje w Nerfie tylko jako baza większych wyrzutni jak Retaliator czy Deta Trooper.

X-Shot Chaos Metor

Bardzo dobre recenzję wśród fanów zyskała również seria X-Shot na kulki Chaos. Mniejszy Chaos Metero i większy Orbit pod pewnymi względami w rzeczywistości okazały się lepsze niż zapowiadał producent.

Czy X-Shot jest lepszy od Nerf – Wedykt

X-Shot vs. Nerf

Jeżeli spojrzymy na ilość wyrzutni w ofercie, to w porównaniu do Nerfa, X-Shot wypada bardzo skromnie i nie może się z nim równać. X-Shot ma tylko kilkanaście modeli przy dziesiątkach konkurencji. Nie ma też obecnie w ofercie wyrzutni na baterie. Warto jednak zauważyć, że X-Shot, zamiast być po prostu kopią Nerfa, stara się w każdej wyrzutni zrobić coś lepiej. Turbo Advance i Turbo Fire mogą spokojnie konkurować z Shockwavem czy Surgefirem. X-Shot czasem nawet wyprzedza konkurencję czego przykładem jest Xcess, który pojawił się na rynku przed łudząco podobnym Nerfem FlipFury. Podsumowując mimo iż X-Shot nie jest tak popularny jak Nerf to flagowe wyrzutnie tej marki zarówno te na strzałki jak i na kulki to świetne pozycje. Jeżeli chodzi o jakość i parametry X-Shot nie ustępujące pola bardziej znanej konkurencji, za to często jest bardziej korzystny cenowo.

Więcej wyrzutni X-Shot znajdziecie oczywiście w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl –> X-Shot

Tags: , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑