Porady Nerf

Published on 9 grudnia, 2020 | by ekajtu

0

Jakiego Nerf’a kupić pod choinkę?! Poradnik 2o2o

Święta już zapasem a Ty jeszcze nie wybrałeś Nerfa pod choinkę? Nie wiesz który Nerf jest najlepszy, a może w ogóle nie masz pojęcia jak podejść do tematu wyboru wyrzutni. Dla wszystkich którzy nie wiedzą jakiego Nerfa wybrać przybywamy z pomocą! Sprawdźcie najlepsze propozycja na święta w 2020 roku!

Najlepszy na początek

Nerf Elite Disruptor to najbardziej popularna i sprawdzona wyrzutnia Nerf. Ten przeładowywany ręcznie pistolet posiada obrotowy magazynek na 6 strzałek, dzięki czemu możemy strzelać serią. Jest prosty, niezawodny, wygodny i łatwy w użytkowaniu. Świetnie sprawdzi się na początek przygody z Nerfami. Jeżeli będzie to pierwsza wyrzutnia w kolekcji warto wybrać go z dodatkowymi strzałkami. Przydatna może też być opaska na rękę.

Sprawdź cenę i dostępność: Nerf Disruptor >

Alternatywa: Dwu magazynkowy Disruptor na sterydach czyli FlipFury >

Maga połącznie -Największy magazynek +moc!

Oto odpowiedź na modlitwy fanów wyrzutni z całego świata. X-Shot Turbo Advance łączy w sobie wszystkie upragnione cechy daleki zasięg, zawrotną szybkość strzału, celność i niesamowicie pojemny magazynek! To turbo moc i przewaga nad przeciwnikami. Potężny magazynek na 40 strzałek sprawia, że na polu bitwy mało kto może się równać z Turbo Advance( tylko ogromny i dużo większy Nerf Titan ma większy) Dochodzi do tego system przeładowania pod lufą jak w shotgunie który jest bardzo wygodny i pozwala na szybkie strzelanie serią. Na deser dostajemy ogromny zapas 96 strzałek. Czy to najlepsza wyrzutnia jaką możecie mieć? Bardzo możliwe! Zwłaszcza w obecnej promocyjnej cenie!

Sprawdź cenę i dostępność: X-Shot Turbo Advance>

Alternatywa: Nerf Elite Rampage

Najlepszy Automat

Nerf Infinus Automat

Nerf Elite Infinus to w pełni automatyczna wyrzutnia, która została wyposażona w jeden z największych magazynków który pomieści aż 30 strzałowy. Jak by tego było mało infinus został wyposażony rewolucyjny system ładowania wyrzutni bez konieczności wyjmowania magazynku. Dzięki Quick-Load Technology możesz wrzucać strzałki do podajnika na górze wyrzutni a mechanizm sam umieści je w magazynku. Wow. Żadna inna wyrzutnia tego nie potrafi.

Sprawdź cenę i dostępność: Nerf Elite Infinus >

Alternatywa: Automatyczny Minigun Destructor – Zobacz więcej >

Najlepszy stosunek ceny do jakości, mocy i zawartości zestawu

W zestawie Tactical Arsenal mamy tyle pozytywów że aż nie wiem od czego zacząć. Główna wyrzutnia to rozkładany Tactical Storm, którego możemy modyfikować i dostosowywać do różnych misji. Do tego ta wyrzutnia strzela na 30 metrów czyli dalej niż zdecydowana większość wyrzutni na rynku! Ponadto otrzymujemy 2 magazynki które możemy połączyć w jeden typu Flip Clip! Mało? No to jeszcze na dokładkę w zestawie znajduje się druga mniejsza wyrzutnia Sentry, a całości dopełnia 30 strzałek. W tym budżecie nie ma szans na znalezienie czegoś co strzela dalej, ma lepsze właściwości lub ma więcej elementów. Bezsprzecznie najlepszy stosunek wartości do ceny!

Sprawdź cenę i dostępność: Tactical Arcenal IX>

Alternatywa: Nerf Elite 2.0 Echo >

Masz ochotę na kulki?

Szukasz czego innego? Sprawdź kulki! Jeżeli chodzi o serię Rival, wykorzystującą kulki najlepszy na początek będzie Nerf Kronos. To prosty i niezwodny pistolet z magazynkiem na 5 kulek. Wyrzutnie na kulki są przeznaczone dla starszych graczy. Kulki latają szybciej, są również celniejsze. Jeżeli będzie to pierwsza wyrzutnia z serii Rival warto dobrać zapas kulek.

Sprawdź cenę i dostępność: Nerf Rival Kronos >

Alternatywa: X-Shot Chaos Meteor>

Coś dla snajpera!

Snajperki Nerf – Buzz Bee Master- Tek

Mam być snajperka i będzie! Jeżeli chodzi o snajperki Nerf szybko zobaczmy co najlepiej wybrać:
Snajperka którą można modyfikować: X-shot Regenrator – Sprawdź>
Snajperka dla fanów gry Fortnite: Nerf Fortnite Basr-L – Sprawdź >
Najlepsza Snajperka Cena/Jakość: Buzz Bee Master-Tek – Sprawdź>

Najlepszy dodatek do Nerf – Chronobarrel

Nerf Choronograf

Chronobarrle to zdecydowanie najbardziej przydatny dodatek do Nerf jaki kiedykolwiek powstał. Jest to lufa, która możemy dołączyć do wyrzutni, która nie tylko liczy wystrzelone strzałki ale także sprawdza jaką prędkość wylotową osiągnęły! Świetnie sprawdza się zarówno na polu bitwy, ponieważ nie musimy sprawdzać strzałek pozostałych magazynku, a także podczas testowania i modyfikowania wyrzutni. Must have dla każdego fana Nerf!

Sprawdź cenę i dostępność: Lufa Nerf Chronobarrel >

Lista bonusowa

Jeżeli jeszcze nie macie swojej wymarzonej wyrzutni, cóż nie ma problemu :). Przedstawiamy listę bonusową dobrych oraz ciekawych wyrzutni dla fanów Nerf w okazyjnych cenach:

Innowacyjny jedyny w swoim rodzaju D-Dart – Wyrzutnia Automat na nadgasterk

Nerf Zombie Hammershot – Bardzo lubiana wyrzutnia w bardzo dobrej cenie

Buzz Bee Rewolwer Carla – Ze względu na bardzo lekkie przeładowanie idealny dla młodych dzieci;

X-Shot Chaos Obrit – Świeta propozycja na kulki od X-Shot – szeroko chwalony i lubiany 🙂

Nerf Elite Trilogy – Shotgun z łuskami strzelający 3 strzałkami na raz!

BuzzBee PowerMech – Dobry automat w dobrej cenie.

Z naszej strony to już wszystko jeżeli chcieli byście zobaczyć jeszcze więcej wyrzutni Nerf koniecznie sprawdźcie sklep Nerf: PoszukiwaczeFrajdy.pl, a także sprawdzajcie najnowsze recenzje Nerf na kanale youtube ekajtekpl

Tags: , , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑