Nerf News

Published on 29 lipca, 2020 | by ekajtu

0

Nowe ekstra wyrzutnie od Nerf Fortnite nadchodzą!

Połączenie Nerfa i Fortnite osiągnęło niesamowity sukces dlatego nic dziwnego że w sklepach Nerf już niebawem pojawią się koleje wyrzutnie popularnej serii Nerf Fortnite.

Na początek z grubej rury 🙂

Nerf Fortnite GL

Nerf Fortnite GL to granatnik / wyrzutnia rakiet Nerf stylizowana na wirtualnym odpowiedniku z gry Granade Launcher. Co najważniejsze będzie to pierwsza wyrzutnia rakiet Nerf, która będzie posiadać obrotowy magazynek Nerf. Poprzednie granatniki takie jak Nerf Elite Thunderbalst, Fortnite RL, Demolisher czy Tri-Strike miały możliwość załadownia tylko jednego pocisku. Nerf GL natomiast będzie posiadać magazynek na 6 rakiet – ekstra :D! Zapowiada się niezła rozwałka!

Snajperka Nerf Fortnite

Nerf Fortnite BASR-L

Nerf Fortnite BASR-L to ręcznie przeładowywana wyrzutnia dla snajpera. Jej odpowiednikiem w grze jest Bolt Action Sniper Rifle. Nerf został wyposażony w stylizowany na lunetę celowniki oraz magazynek na 6 strzałek. Co ciekawe wyrzutnia posiada tryb ciągłego ognia więc można trafiać w cele jedne za drugim!

Wsparcie ogniowe

Nerf Fortnite DG

Potrzebujesz zasypać przeciwnika gradem strzałek? Nie ma sprawy oto wyrzutnia Nerf Fortnite DG. Jej odpowiednikiem w grze jest Drum Gun. Karabin Nerf DG przypomina wyrzutnie Nerf Surgefire z serii Elite, ma jednak większą pojemność magazynku i kolbę. Wyrzutnia będzie posiadać obrotowy magazynek na 15 strzałek co w połączeniu wygodnym uchwytem do przeładowania, trybem ciągłego ognia pozwoli nam przełamać linie przeciwników zmasowanym natarciem.

Pistolet snajperski

Nerf Fortnite SR

Na deser czeka nas jeszcze pistolet Nerf Fortnite SR. SR to pistolet z celownikiem oparty o broń z gry Scoped Revolver. Mechanizm przeładowywania jest tu podobny jak Nerf Zombie Hammershocie czy Nerf Doomlands Persuaderze, z tyłu wyrzutni znajduje się kurek który odciągamy do tyłu. Dzięki temu rozwiązaniu wyrzutni można będzie używać jedną ręką. W magazynku wyrzutni mamy miejsce na 4 strzałki Nerf, i oczywiście na szynie taktycznej znajduje się celownik.

Jest moc!

Nerf nie zwalnia tempa – 4 nowe wyrzutnie zdecydowanie wzmacniają serię Fortnite i mają szanse zdobyć bardzo dużą popularność wśród fanów. Dodatkowo GL będzie pierwszym Nerfem z obrotowym magazynkiem na rakiety BASR-L bardzo ciekawą snajperką, a DG karabinem szturmowym. Jeżeli lubisz Nerfa i Fortnita to chyba tak jak my już nie możesz się doczekać, żeby z nich postrzelać!

Kup wybierz własną wyrzutnie Nerf Fortnite w sklepie Poszukiwacze Frajdy >>>

Tags: , , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑