Nerf News

Published on 6 sierpnia, 2020 | by ekajtu

0

Nerf Elite 2.0 – 8 nowych wyrzutni!

Nerf Elite 2.0 to nowe wydanie głównej i najpopularniejszej serii Nerf Elite, która swoją premierę miała w 2012 roku. Mamy rok 2020 więc to chyba najlepszy czas na nowe wydanie!

Historia lubi się powtarzać gdy w 2012 roku wyrzutnie z serii Nerf N-Strike Elite zastępowały klasyczne N-Strike nie otrzymaliśmy samych nowych wyrzutni. Trzon serii Elite stanowiły udoskonalone modele najbardziej popularnych i dobrze znanych blasterów. Tak na przykład Strongarm zastąpił Maverica, Retalitor Recona, Rampage Ridera, a Stockade Barricada. Patrząc dziś na pierwsze zdjęcia wyrzutni z serii Elite 2.0 od razu widzimy podobieństwo do obecnych na rynku wyrzutni.

Wszystkie wyrzutnie Nerf 2.0 otrzymały nowy design, nową nazwę i są bardziej „Modulus” co oznacza więc możliwości dołączania kolb, luf celowników i innych dodatków. Oto 8 nowych wyrzutni które jeszcze w tym roku pojawią się na rynku.

Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Główną wyrzutnią wyrzutnią będzie zastępujący Disruptora, Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 czyli podstawowy rewolwer na 6 strzałek. W przeciwieństwie do swojego poprzednika będzie posiadać możliwość 3 szyny taktyczne oraz możliwość dołączenia lufy oraz kolby. Można powiedzieć, że Commander to połączenie Nerf Disruptor i Spectre Rev-5.

Nerf Elite 2.0 Echo CS-10

1. Nerf N-Strike Recon CS-6 2. Nerf N-Strike Elite Retaliator 3. Nerf N-Strike Elite Delta Trooper 4. Nerf N-Strike Elite 2.0 Echo

Podstawowy karabin Nerf w serii 2.0 to Nerf Echo CS-10, który najbardziej przypominana Delta Troopera oraz Retaliatora. Wyrzutnie będziemy mogli łatwo zmodyfikować dzięki doczepianej kolbie oraz lufie. Warto pamiętać, że pomysł 4 w 1 kontynuowany jest już od N-Strike Recona CS-6. Echo będzie posiadać tryb ciągłego ognia. Warto również zwrócić uwagę na liczbę szyn taktycznych na lufę której mamy ich aż 4 i kolejną na kolbie – to znacznie więcej niż w Delta Trooperze!

Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Kolejną wyrzutnią jest Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15 który ma zastąpić Nerf Elite Surgefira. W porównaniu do starszego brata Shockwave otrzymał dodatkowe szyny taktyczne oraz możliwość dołączenia lufy oraz kolby. Jego magazynek Nerf podobnie jak Surgefire pomieści 15 strzałek, nie będzie jednak posiadał trybu ciągłego ognia.

Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6 i Turbine CS-18

Jeżeli chodzi o wyrzutnie zasilane na baterie to również tutaj mamy nowości. Następcą Nerf Elite Stryfe CS-6 jest Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6 który trafi do sprzedaży z dołączonym na górnej szynie taktycznej celownikiem. Jego większy kompan to Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 zasilany na baterie typu C. Jego wygląd najbardziej przypomina Nerf Elite Rapidstrike zwłaszcza, że wyrzutnie mają bazowo tą sama pojemność magazynku 18 strzałek.

Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 E9959

Nerf Elite 2.0 Warden

Również Nerf Elite Rough Cut doczekał się odświeżenia i nowej odsłonie będzie nazywa się Nerf Elite 2.0 Warden DB-8. W tym przypadku poza dopasowaniem wyrzutni do wyglądu nowej serii na mamy większych zmian. Nadal to shotgun Nerf z magazynkiem na 8 strzałek, z którego możemy wstrzelić jedną lub dwie strzałki na raz.

Nerf Elite Volt 2.0 SD-1 Trio TD-3

Dodatkowo mamy również nowości mniejszego kalibru i będą to Trio TD-3 (obecnie Triad) praz Nerf Elite 2.0 Volt SD-1 obecnie Nerf Elite Firestrike. Tu również nie mamy zbyt dużych różnic. W Volcie miejsce na dodatkowe Nerf strzałki znajdują się w rękojeści, a nie jak w Firestriku pod lufą. W innym miejscu jest też włącznik celownika, ale więcej zmian nie dostrzegamy 🙂

Podsumowanie

Podsumowując Nerf Elite 2.0 to na pewno nie rewolucja jakiej część fanów Nerf się spodziewała ale z pewnością udane odświeżenie serii. Nowe wyrzutnie wyglądają ekstra, są bardziej kompatybilne z dodatkami. Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do premiery i sprawdzić je na polu bitwy!

Tags: , , , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑