Nerf News

Published on 23 kwietnia, 2020 | by ekajtu

0

Nerf Ultra -Nowa seria na nowe strzałki – O co tu chodzi?

Nerf Ultra od Hasbro to zupełnie nowa seria i opiera się na zupełnie nowych strzałkach. Nowa seria i nowe strzałki oznacza tylko jedno, nowe wyrzutnie: Nerf Ultra One i Ultra Two!

Nowe strzałki nowy zasięg

Seria Ultra opiera się na nowych strzałkach. To właśnie specjalne strzałki mają być odpowiedzialne za największy w historii Nerf zasięg, który według producenta ma wynieść do 37 metrów!

Strzałki Nerf z serii Ultra, są krótsze i grubsze niż standardowe strzałki Elite. Zbudowane są z sztywniejszego mniej piankowego materiału, a dodatkowo na zakończeniu strzałki znajdują się delikatne stery. Główka pozostaje gumowa jak w innych strzałkach Nerf.

Nowe wyrzutnie

W chwili obecnej znamy tylko dwie pierwsze wyrzutnie które pojawia się w tej serii. Nerf Ultra One i oraz Nerf Ultra Two, ale może łatwo przewidzieć jak będą nazywały się kolejne 🙂 (uchylając rąbka tajemnicy będzie to Nerf Ultra Four i Nerf Ultra Five. My się natomiast pytamy gdzie jest trójka?! ) Musicie również wiedzieć, że wyrzutnie z tej serii nie będą współpracować ani ze strzałkami z serii Elite ani z serii Nerf Mega. Podobnie strzałek Ultra nie użyjemy w blasterach z innych serii.

Nerf Ultra One

Numer jeden w serii Ultra wygląda godnie. Ultra One to karabin Nerf zasilany na baterie (4xC). Jest to pół-automat z obrotowym magazynkiem na 25 strzałek. Dodatkowe posiada uchwyt na dodatkowe strzałki i standardowe szyny taktyczne na dodatki Nerf. Nam przypomina trochę Power Mecha od Buzz Bee .

Nerf Ultra Two

Dwójka z serii Ultra to rewolwer i co ciekawe również zasilany na baterie (aż 6 paluszków AA O_O ) Strzałki do niego będziemy wkładać od tyłu jak w rewolwerze z klasycznego westernu :). Wyrzutnia to pół-automat – czyli jedno naciśniecie spustu to 1 strzał.

Najciekawsze jest jednak jak wyrzutnie sprawdzą się boju. Czy będą potrafiły strzelać na deklarowane 37 metrów? Sprawdzimy jak tylko trafią do naszych testów!

Tags: , , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑