Ankiety

Published on 8 lutego, 2015 | by ekajtu

0

Demolisher najlepszą wyrzutnią roku 2014 według czytelników nerfoteka.pl!!!

Podsumowujemy wyniki głosowania na najlepszą wyrzutnię 2014 roku.

W sumie oddaliście 284 głosy, z których ponad połowa czyli aż 151 głosów przypadło Demolisherowi. Półautomat z dalekim zasięgiem i minirakietami po prostu zdemolował pozostałe wyrzutnie.

Oficjalnie ogłaszamy, że Demolisher 2 w 1 został wybrany najlepszą wyrzutnią 2014 roku według fanów nerfoteka.pl.Nowosci Nerf 2014

Na drugim miejscu uplasował się Slingfire z 75 głosami. Kręć i wal czyli unikalny system przeładowywania i bardzo dobre osiągi w testach odległości zapewniły tej wyrzutni drugie miejsce. Slingfire otrzymuje tym samym miano najlepszej wyrzutni Nerf Zombie!

 Nerf_Zombie_Strike_Slingfire_A6563

Na najniższym stopniu podium znalazł się Nerf Mega Thunderbow. Wielu osobą przypadł do gustu wielki łuk z dużymi strzałkami i pięciokomorową lufą zdobywając 31 głosów.

NERF_MEGA_Thunderbow_001

Wyniki nie są zaskakujące, sami upatrywaliśmy Demolishera w roli faworyta, Slingfire i Thunderbow także miały u nas bardzo wysokie notowania.

Jeżeli chcecie zobaczyć dokładne wyniki głosowania  oraz najlepsze wyrzutnie według redakcji nerfoteka.pl sprawdźcie poprzedni artykuł.

Tags: , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑