Porady Nerf

Published on 19 listopada, 2020 | by ekajtu

0

Jaki Nerf do 50 zł? -ranking

Wiadomo, że za 50zł nie kupimy wielkiej bazooki. Musi raczej skupić się na poszukiwaniu sprytnej wyrzutni z kategorii „mały ale dzik” :). Jakiego Nerfa do 50 zł wybrać i który jest najlepszy? Sprawdźmy to!

Nerf JOLT -W sam raz do kieszeni

Pierwszy najmniejszy i najbardziej kieszonkowy jest oczywiście Nerf Elite Jolt i wszystkie jego odmiany w serii Microshot. Jolt to prosta niezawodna wyrzutnia. Wystarczy załadować strzałkę do lufy, naciągnąć i nacisnąć spust. To nie tylko wyrzutnia do kieszeni ale także na każdą kieszeń. Jolta spokojnie kupimy poniżej 30 zł.

Sprawdź cenę Nerf Jolta w sklepie >

Zobacz serię Nerf Microshots >

Co 3 Jolty to nie jeden!

Jeżeli dodamy do siebie 3 Jolty otrzymujemy Traida. Nerf Elite Triad posiada 3 lufy z których możemy wystrzelić. Wyrzutnia zawsze wie w której komorze znajduje się strzałka co jest dość przydatne podczas zamieszania na polu bitwy. Na szczęście Triad nie kosztuje tyle co 3 Jolty więc spokojnie zmieścimy się w 50 zł, a sam Nerf Triad w naszej kieszeni.

Sprawdź Nerf Triada w sklepie >

Ostatni Scout

Główna przewagą Nerf Elite Scout’a MKII nad Traidem jest obrotowy magazynek Nerf, dzięki któremu wszystkie 4 strzałki Nerf są wystrzeliwane z taką samą siłą. Dodatkowo mamy tu szynę taktyczną na akcesoria Nerf i większy magazynek niż w Triadzie. Warto również sprawdzić Nerf Quadrant który jest tą samą wyrzutnią w wersji Nerf Accustrike.

Sprawdź Nerf Elite Scout MKII >

Rewolwer dla najmłodszych

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 3296fbdc471e7a47774b297f2f07edff-1024x1024.jpg

Buzz Bee Rewolwer Carla – jest bardzo lekki i zdecydowanie najłatwiej go przeładować. Z tego względu jest najlepszym wyborem dla najmłodszych. Dodatkowo w tym zakresie cenowym posiada zdecydowanie najbardziej pojemny magazynek bo aż na 6 strzałek.

Sprawdź Rewolwer Carla >

Klasyczny Nerf Firestrike z Laserem

Nerf Firestrike 53378 to najpopularniejsza wyrzutnia w tej klasie. Wyrzutnia ta posiada zdecydowanie najlepszy zasięg ze wszystkich zgromadzonych w tym rankingu. Do lufy załadujemy jedną strzałkę, z poręcznego magazynku znajdującego się pod lufą. Dodatkowo Nerf Firestrike posiada celownik laserowy zasilany na dwie baterie AAA.

Sprawdź wyrzutnie Nerf Firestrike >

Podsumowanie

Podsumowując jeżeli chcemy wydać 50 zł spokojnie znajdziemy wyrzutnię która może stanowić początek przygody z Nerfem lub doskonałe uzupełnienie kolekcji.

Wszystkie Nerfy do 50 zł i nie tylko znajdzisz tutaj:

Więcej Nerfów do 50 zł >

Tags: ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑