Nerf News

Published on 26 stycznia, 2017 | by ekajtu

1

Nerf Disruptor – zupełnie nowa wyrzutnia czy Strongarm 2.0?

Nerf Disruptor to najnowsza wyrzutnia od Hasbro ale też niesamowicie podobna do najbardziej popularnej wyrzutni z serii czyli Nerf Strongarma. Ktoś to nie zna się na wyrzutniach mógłby wręcz pomyśleć, że to ten sam model. Sprawdźmy zatem co czym wyróżnia się nowy Nerf Disruptor.

Co łączy Strongarma i Disruptora ?

Już na pierwszy rzut oka widzimy jak podobne są te wyrzutnie i jak wiele je łączy. Oba Nerfy to rewolwery o niemalże tej samej budowie, oba posiadają bębenkowy magazynek Nerf na 6 strzałek, ten sam system przeładowywania, a do tego tryb pojedynczego strzału oraz ciągły ogień.

Czym różni się Disruptor od Strongarma ?

Jeżeli chodzi o różnice to Disruptor jest trochę większy i ma zdecydowanie lepsze osiągi. Jego maksymalny zasięg to 27 metrów przy 23 metrach zasięgu Strongarma.  Co ciekawe w przeciwieństwie do Strongarma magazynek Disruptora nie jest wysuwany w bok tylko kręci się w jednej pozycji i strzałki Nerf wkładamy bezpośrednio od przodu. Takie rozwiązanie powinno przełożyć się na lepsze spasowanie i lepszą trwałość wyrzutni.

Werdykt

Podsumowując Disruptor to ulepszony Strongarm. Większy, z lepszym zasięgiem i kilkoma innymi poprawkami względem poprzednika stanowi doskonałą propozycję na podstawę od której można zacząć budować swoją kolekcję Nerf.

Tags: ,


About the AuthorOne Response to Nerf Disruptor – zupełnie nowa wyrzutnia czy Strongarm 2.0?

Leave a Reply

Back to Top ↑