Nerf News Nerf Rebel dla dziewczyn

Published on 20 stycznia, 2014 | by ekajtu

11

Nerf Rebelle dla dziewczyn – Czyżby nastała różowa rewolucja?

W 2013 roku na świecie, a w Polsce na początku roku 2014 Hasbro wprowadziło do sklepów linię wyrzutni dedykowaną dla dziewczyn pod nazwą Nerf Rebelle. Wyrzutnie charakteryzują się różowo-fioletową kolorystyką do których dołączono kolekcjonerskie strzałki ozdobione różnorodnymi wzorkami. Zasięg wyrzutni będzie podobny jak w serii Elite i w zależności od kraju i modelu strzałki powinny latać na ponad 20 m.

Nerf Rebelle Crossbow

Z modeli warto zwrócić uwagę na łuk Heartbreaker Bow, w którym im mocniej naciągniemy cięciwę tym dalej poleci strzałka czy  kuszę Guardian Crossbow gdzie wykorzystano odwrócony moduł z Strongarma. Pozostałe modele to starsze wyrzutnie Nerf w nowym opakowaniu. Nerf Pink Crush jest odpowiednikiem wyrzutni Elite Firestrike, Sneak Attacker – Jolta, a Sweet Revenge – Hammershota z serii Nerf Zombie Strkie. Wyjątkiem jest tutaj wyrzutnia Nerf Rebelle Powerbelle, która pomimo, że jest bardzo podobna do SpeedSwarma z serii Dart Tag, strzela z zasięgiem serii Elite. Zdjęcia wspomnianych wyrzutni znajdziecie w galerii poniżej.

Nie wiem jak wy ale ja do nowej serii nie jestem jeszcze specjalnie przekonany. Bo czy dziewczyny nie mogły używać Nerfów Elite, Dart Tagów lub Vortexów, że wymyślono dla nich specjalną różową serię? Trudno mi powiedzieć bo dziewczyną nie jestem ale dajcie mi znać w komentarzach co myślicie. Jeżeli jesteście zainteresowani wyrzutniami Nerf Rebelle to znajdziecie je w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl

Tags: , , , , , , , ,


About the Author11 Responses to Nerf Rebelle dla dziewczyn – Czyżby nastała różowa rewolucja?

Leave a Reply

Back to Top ↑