Nerf News

Published on 23 lutego, 2016 | by ekajtu

0

Nerf Star Wars – Gwiezdne wyrzutnie atakują!

Nowa seria Nerf to wyrzutnie nawiązujące do broni używanych przez bohaterów Gwiezdnych Wojen. Ta seria to nie lada niespodzianka dla wszystkich fanów sagi. Najważniejsze wyrzutnie jakie powstały dotyczą oczywiście nowej siódmej części sagi pt. „Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy”stormtrooper deluxe

NERF STAR WARS E7 STORMTROOPER DELUXE BLASTER B3173

Stormtrooper dokładnie tak jak Rampage poza zwykłym strzałem posiada także ciągły ogień, dzięki czemu możecie zasypać przeciwnika gradem strzałek! Wyrzutnia strzela na 20 metrów, dodatkowo posiada odczepianą lunetę oraz odczepianą kolbę, którą możecie dołączyć do innych wyrzutni. W zestawie otrzymujemy także unikatowy biały magazynek Nerf typu clipsystem na 12 strzałek oraz 12 specjalnych strzałek z serii Star Wars, które będą pasować także do waszych innych wyrzutni Nerf. Stormtrooper idealnie nadaje się także do modyfikacji.

Mieliśmy okazję sami przetestować Stormtroopera Deluxe więc jeżeli chcecie obejrzeć pełną recenzję wraz z modyfikacjami wyrzutni  to zapraszam na PoszukiwaczeFrajdy.pl

stormtrooper

NERF STAR WARS E7 STORMTROOPER BLASTER PISTOL B3171

Oto mniejszy brat Stormtroopera Deluxe. Jest to pistolet Stormtroopera także pochodzący z 7 części Star Wars. Stormtrooper przeładowywany jest tak samo jak Firestrike, czyli z tyłu wyrzutni. Strzałki wkładamy bezpośrednio do lufy od przodu. Dodatkowo wyrzutnia posiada odczepiany celownik.

Kup Stormtroopera na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Stormtrooper rebels

NERF STAR WARS REBELS STORMTROOPER BLASTER A8560

Oto kolejna wyrzutnia Stormtroopera tym razem jednak nawiązuje ona do animowanego serialu Star Wars Rebels. Wyrzutnia posiada odczepianą lufę, oraz rozkładaną kolbę, dzięki tym dwóm cechom Stormtrooper po rozłożeniu ma ponad 60 cm długości. W zestawie otrzymujemy 3 strzałki elite, które ładujemy bezpośrednio do lufy wyrzutni.

Kliknij i zobacz więcej zdjęć Nerf Star Wars Rebels Stormtrooper>>

Chewbacca bowcaster

NERF STAR WARS E7 CHEWBACCA BOWCASTER B3172

Ostatnia z przedstawionych wyrzutni to kusza Chewbacci, która nawiązuje do 7 części Star Wars Przebudzenie Mocy. W tej wyrzutni nie ma sprężyny, a Nerf strzałki wystrzeliwuje specjalna cięciwa, którą naciągamy ręcznie. Wraz z kuszą otrzymujemy 5 unikalnych zielonych strzałek z serii Star Wars. Jedną strzałkę ładujemy do lufy, a 4 możemy trzymać w specjalnym uchwycie na strzałki, który można odłączyć od wyrzutni. Kusza popularnego Wookiego wygląda na prawdę świetnie i nawet Han Solo chętnie jej używa :).

Kup Kuszę Chewbacci>>

Podsumowując serię Nerf Star Wars, mogę powiedzieć że jest to linia, która z pewnością spodoba się fanom Gwiezdnych Wojen. Kusza Chewbacci świetnie oddaje klimat, a Stormtrooper Deluxe to świetna wyrzutnia obok której nie można przejść obojętnie.

Oczywiście wszystkie te wyrzutnie oraz wiele innych znajdziecie w najlepszym sklepie z wyrzutniami w Polsce czyli w PoszukiwaczeFrajdy.pl.

Tags: , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑