Nerf News

Published on 7 marca, 2019 | by ekajtu

0

Nowe Nerf premiery i zapowiedzie 2019!

Pokazaliśmy już Nerf Minigun czyli Nerf Titana CS-50 ale to nie koniec nowości zapowiadanych na ten rok. Nerf ma wiele serii i właściwie dla każdej z nich możemy spodziewać się czegoś nowego. Dlatego bez zbędnego owijania w bawełnę przejdźmy do nowości z serii Nerf Zombie, Nerf Mega, Nerf Rival i Nerf Elite.

Nerf Zombie Revoltinator

Revoltinator to wyglądająca niesamowicie nowość z serii zombie wyposażona w efekty świetlne, dźwiękowe. Będzie to pierwszy Nerf Zombie zasilany elektrycznie. Na razie nie wiemy czy będzie automatyczny czy półautomatyczny, a z pewnością będzie posiadał magazynek na 18 strzałek. Wnioskując ze zdjęcia będzie miał szynę taktyczną i gniazdo na dodatkową lufę. Czuje, że zombie już na sam widok trzęsą portkami 🙂 Powinien pojawić się w sprzedaży jesienią 2019 roku.

Zobacz obecnie dostępne wyrzutnie z serii Nerf Zombie


Nerf Mega Megalodon

To nowość z serii Maga, która wygląda na poręczną wyrzutnię z wielkim magazynkiem na 20 mega strzałek. Strzelać będziemy mogli zarówno pojedynczo jak i serią. Wygląda również na to, że do przeładowywania będziemy wykorzystywać uchwyt na górze wyrzutni.

Zobacz obecnie dostępne wyrzutnie z serii Nerf Mega


Nerf Rival Perseus MXIV-5000

Kolejną zapowiedzianą wyrzutnią jest Perseus z serii Rival, który wygląda na mniejszą wersję Nemesisa. Do górnej komory wsypujemy 50 kulek i jazda. Prędkość wystrzału to 8 kulek na sekundę. Dodatkowo wyrzutnia ma zostać wyposażona w akumulator wielokrotnego ładowania.

Zobacz obecnie dostępne wyrzutnie z serii Nerf Rival


Nerf Elite Rukkus ICS-8

Rukkus to nowość z serii Elite, oczywiście w niebiesko pomarańczowych barwach. Rukkus To ręcznie przeładowywana wyrzutnia z wmontowanym magazynkiem na 8 strzałek, który podobnie jak w Battelscout-cie porusza się podczas przeładowywania. Wyrzutnia posiada dwa tryby strzału, tryb pojedynczy i tryb ciągłego ognia. W sprzedaży od początku 2019 roku.

Zobacz obecnie dostępne wyrzutnie z serii Nerf Elite>


Na którą wyrzutnię macie największą chrapkę? Czekam na info w komentarzach 🙂

Tags: , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑