Nerf News Nowosci Nerf 2014

Published on 1 marca, 2014 | by ekajtu

25

Nowości Nerf 2014 – Wow!

Jeżeli chodzi o nowe wyrzutnie Nerf rok 2014 zapowiada się na prawdę grubo. Przedstawiamy Wam zapowiedź nowych Nerfów z serii Elite, Mega, Zombie i Rebelle, których premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Będzie w czym wybierać!

Nerf Rebelle Łuk Agentki

Zacznijmy od łuków. Pierwszy otrzymają Panie i będzie to tzw. Łuk agentki ze specjalnymi strzałami i zasięgiem do 25 metrów. Dodatkowo łuk ma posiadać laserowy celownik. Prezentuje się bardzo dobrze.

Nerf Rebelle Agent Bow - Łuk Agentki

Nerf Mega Thunderbow

Kolejny łuk to już waga ciężka z serii Mega. Nerf Thunderbow, ma mieć zasięg do 25 metrów, z przodu będzie mógł pomieścić 5 strzałek typu mega z 10 dziesięciu które otrzymujemy w zestawie. Przeładowywanie ma polegać na tym, że ciągnąc cięciwę łuku będą zginać się jego ramiona. Jakieś pytania?

Nerf Mega Thunderbow

Nerf Zombie Strike Doublestrike

Teraz czas na trochę mniejszy kaliber. Pierwszą nowością na Zombiaki w 2014 ma być Dobulestrkie czyli mała jednoręczna wyrzutnia którą przeładowywać będziemy poprzez odciągnięcia kurka do tyłu. Ma to pozwolić nam na wystrzelenie dwóch strzałek podrząd.  Jest klimat.

NERF ZOMBIE STRIKE DOUBLESTRIKE

Nerf Zombie Strike Slingfire

Nerf Zombie Slingfire ro chyba jedna z najfajniejszych wyrzutni zombie jaką do tej pory widziałem. Przeładowywana niczym prawdziwy Winchester ma mieć 6 strzałkowy magazynek Nerf typu Clipsystem i zasięg do 23 metrów. Już nie możemy się doczekać testów.

Nerf Zombie Strike SlingFireNerf Mega Magnus

Magnus może wygląda niepozornie ale to bardzo ciekawa propozycja z serii Mega. Od góry możemy do niego załadować trzy strzałki typu Mega, jest szybki, poręczny, bardziej niezawodny niż centurion i ma zasięg do 25 metrów.

Nerf Mega Magnus

Nerf N-Strike Elite Demolisher 2-w-1 

Demolisher jak sama nazwa wskazuje zapowiada totalną demolkę. To pół automatyczna wyrzutnia na strzałki typu Elite z zasięgiem osiągalnym do tej pory tylko dla serii Mega czyli ponad 25 metrów. Dodatkowo wyposażony został w zakrzywiony niczym banan magazynek na 10 strzałek Elite i w moździerzową wyrzutnie wykorzystującą nowy typ rakiet. Jestem bardzo ciekawy jak to nowo rozwiązanie sprawdzi się w rzeczywistości.

Nerf N-Strike DemolisherNerf Elite Cam ECS-12

Co tu dużo mówić, według zapowiedzi Nerf Cam to (półautomatyczna?) wyrzutnia z camerą z zasięgiem na ponad 27 metrów! Do wyrzutni ma być dołączona karta SD o pojemności 4 gb na którą będziemy mogli nagrywać obraz z pola bitwy. Wow!Nerf Elite Cam ECS-12

Tu możecie zobaczyć również film z testów prototypu. N-Strike Elite NERF Cam ECS-12 Blaster Hands-on

Podsumowując, muszę przyznać, że gdybym miał z tych zapowiedzi wybrać jedną wyrzutnię, która najbardziej mi się podoba to miałbym spory problem. Propozycje na 2014 są naprawdę ciekawe i aż nie możemy doczekać się premiery i pierwszych testów.

P.s. Która wyrzutnia na 2014 jest Twoim zadaniem najlepsza? Piszcie w komentarzach. Pozdro!

Zdjęcia: Mylastdart.com, engadget.com

Tags: , , , , , , , , ,


About the Author25 Responses to Nowości Nerf 2014 – Wow!

Leave a Reply

Back to Top ↑