Nerf News

Published on 29 kwietnia, 2015 | by ekajtu

10

Rusza NERF Cup! – Co musisz wiedzieć przed zawodami?

Już w najbliższą sobotę, 2.05 w Krakowie ruszają pierwsze zawody z cyklu Nerf Cup, czyli Oficjalne Mistrzostwa Polski Nerf. Co musisz wiedzieć przed zawodami?


Lokalizacja: Zawody odbędą się 5 miastach w Polsce: 2-3.05 w Krakowie – Carrefour Czyżyny, 9-10.05 w Katowicach – Carrefour Roździeńskiego, 16-17.05 we Wrocławiu – Auchan Bielany, 22-23.05 w Gdańsku – Carrefour Moren i  30-31.05 w Warszawie – Carrefour Targówek.

Kto może brać udział: Każdy w wieku od 6 do 14 lat.  Warunkiem dodatkowym jest posiadanie 3-osobowej drużyny, którą można zgłosić wcześniej na stronie zawodów, lub na miejscu. Jeżeli nie masz drużyny nic nie szkodzi. Twój team zostanie zebrany przed startem 🙂

Grupy wiekowe: Będą dwie grupy wiekowe od 6 do 9 lat oraz od 10 do 14 5. Przybliżone godziny startu drużyny: młodsza grupa od godz. 10:00 do 14:30, starsza grupa od godz. 15:00 do 19:30.

Jak będą wyglądać zawody: Na specjalnie przygotowanym torze ty i Twoja drużyna będziecie musieli oddać jak najwięcej celnych strzałów w 4 różnych misjach. W każdej zbierane są punkty i liczy się suma. Będzie, strzelanie z pozycji leżącej, szturm na zasieki czy jazda na linie.

Z jakich wyrzutnie będzie można strzelać: Na każdej z 4 misji będziesz korzystał innego modelu NERF’a dostarczonego przez organizatora. Będzie to Nerf Stryfe, Nerf Rapidstrike, Nerf Crossbow oraz Nerf Cycloneshock. Dodatkowo obok toru będzie strzelnica, na której będzie można testować inne wyrzutnie.

Nagrody: 3 najlepsze drużyny w grupach wiekowych otrzymają nagrody: 1 miejsce 3x Nerf N-Strike Elite Demolisher, 2 miejsce 3x Nerf N-Strike Elite Rapidstrike, 3 miejsce 3x Nerf Mega ThunderBow.

Gdzie mogę się zapisaćhttp://nerfcup.pl/zgloszenia/

Uwaga: jeżeli startujesz samodzielnie musisz przyjść z opiekunem. Natomiast jeżeli rejestrujecie się jako drużyna – na miejscu wystarczy jeden opiekun odpowiedzialny za cała drużynę, dodatkowo wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów pozostałych uczestników w formie pisemnej.

Tags: , ,


About the Author10 Responses to Rusza NERF Cup! – Co musisz wiedzieć przed zawodami?

Leave a Reply

Back to Top ↑