Nerf News

Published on 14 października, 2016 | by ekajtu

1

Dwie Nowości Doomlands – Impact Zone

Jak pewnie już wiecie w świecie Doomlands nie ma lekko, ale zawsze jest nadzieja. Po upadku meteoru pustynną krainę Doomlands zastało wielkie zlodowacenie, co gorsza przybysze z kosmosu nadal nie ustępują. Jednak w tym chaotycznym mroźnym świecie pojawia się iskierka nadziei, czyli dwie nowe wyrzutnie Nerf Doomlands Impact Zone.

Longarm

nerf-doomlands-impact-zone-longarm-2

Nerf Doomlands Impact Zone Longarm B7400, to wyrzutnia przeładowywana ręcznie z otwieranym na bok magazynkiem bębenkowym jak w wyrzutni Strongarm. Magazynek Nerf mieści 5 strzałek i świetnie wygląda. Wyrzutnia wyposażona została również w szynę taktyczną na np. celownik snajperski. Sam wygląd wyrzutni przypomina futurystyczny rewolwer laserowy, co czyni go nie lada gradką dla kolekcjonerów

Kup Wyrzutnię Doomlands Impact Zone Longarm >


.

Desolator

nerf-doomlands-impact-zone-desolator-2

Nerf Doomlands Impact Zone Desolator B7401, czyli pół automatyczna wyrzutnia zasilana na baterie, której nazwa w wolnym tłumaczeniu znaczy Siewca spustoszenia. Wyrzutnia wyposażona została w 10 strzałkowy przezroczysty magazynek typu banan. Dodatkowo posiada dwie szyny taktyczne do montażu akcesoriów.

Kup Wyrzutnię Doomlands Impact Zone Desolator >


Obie wyrzutnie posiadają zasięg ok 20 metrów i świetnie sprawują się zarówno na zewnątrz jak i w budynkach. Dodatkową atrakcją obu wyrzutni są ich przezroczyste elementy korpusów, co pozwala na obserwację ruchomych elementów naszych wyrzutni.

Zobacz wszystkie wyrzutnie z serii Nerf Doomlands na Poszukiwaczefrajdy.pl >

Tags: , , , , , ,


About the AuthorOne Response to Dwie Nowości Doomlands – Impact Zone

Leave a Reply

Back to Top ↑