Nerf News

Published on 28 lipca, 2016 | by ekajtu

3

Najlepsze pistolety Nerf na wodę – ranking!

Czas wakacji oczywiście czas bitew Nerf! A ponieważ jest gorąco najlepszym wyborem będą Nerf na wodę czyli wyrzutnie z serii Supersoaker! W tym krótkim zestawieniu poznacie najciekawsze pistolety Nerf na wodę czyli wyrzutnie Nerf Soaker Soaker, które  z pewnością sprawią, że wasi przeciwnicy będą wyglądać jak zmokła kura!

Mocne wejście! 

No to zaczynamy od mocnego uderzenia! Nerf Super Soaker SOAKZOOKA to woda bazooka Nerf, która potężnym niczym monsun strumieniem zmoczy wszystkich przeciwników. Jak na bazookę przystało ten pistolet na wodę Nerf pomieści aż 1,6 litra wody, którą możemy łatwo uzupełnić poprzez duży pomarańczowy otwór. Soakzooka posiada również wygodny uchwyt dzięki czemu zabawa będzie jeszcze fajniejsza!

Kup Super Soaker Soakzooka >

Zmrozić przeciwnika!

Nerf Super Soaker FreezeFire 2.0 posiada specjalny magazynek Nerf o pojemności 680 ml do którego można wrzucić kostki lodu, dzięki możesz zafundować przeciwnikowi iście mrożący prysznic 🙂 Naszym zdaniem świetne rozwiązanie na największe upały. Strumień wody w Freeze Fire osiąga zasięg ponad 11 metrów.

Kup Super Soaker FreezeFire 2.0 >

Atak butelkowej błyskawicy!

blitz 8

Nerf Super Soaker Bottle Blitz to uniwersalna wyrzutnia na każdą sytuację. Dzięki możliwości dokręcenia w miejsce oryginalnego zbiornika na wodę dowolnej butelki np. po coli lub wodzie zapas wody możesz mieć zawsze ze sobą! By wystrzelić strumień wystarczy wypchnąć rączkę do przodu, a następnie pociągnąć do siebie. Ta wyrzutnia na wodę, pozwoli Ci wystrzeliwać wodę na 8-10 metrów i sprawi naprawdę ogromną frajdę.

Kup Super Soaker Bottle Blitz >

Zombie się wody nie boją!

Jeżeli są tu fani Nerf Zombie to ta pozycja wam się spodoba. Nerf Zobie Dreadshot posiada podświetlaną komorę, dzięki której zmienisz zwykłą kranówę w kwas lub antidotum na zombie. Dreadshot posiada dwie lufy z których każda poleje przeciwnika potrójnym strumieniem!

Kup Nerf Super Soaker Zombie Dreadshot >

Nerf Floodfire – tu nie zabraknie wody 🙂

Nerf Floodfire to jedyna w swoim rodzaju wyrzutnia która oprócz standardowego wlewu wodę pozwala podłączyć do zbiornika wąż ogrodowy i zasilać pistolet bezpośrednio z sieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu wody zawsze będzie pod dostatkiem 🙂

Kup Nerf Super Soaker Nerf Floodfire >

Wodne bomby!!! 

balony 1

Wodne bomby to nieodłączny element każdej wodnej bitwy. Balony na wodę Buncho Balloons od Zuru to 3 zestawy balonów z nasadką na kran, w 3 kolorach (łącznie 100 szt). Każdy przymocowany jest do słomki za pomocą gumki, która po napełnieniu wodą zaciska się automatycznie na balonie. Dzięki systemowi szybkiego napełniania 100 balonów można napełnić tylko w 60 sekund. Przeciwnicy nie mają szans! Wodne bomby znajdziesz też w zestawach ze specjalnymi wyrzutniami, które pozwolą trafić również bardziej oddalony cel!

Kup Wodne bomby >

Jeżeli to zestawienie to dla Ciebie za mało
Zobacz więcej Nerfów na wodę na Poszukiwaczefrajdy.pl>

Tags: , , , , , , ,


About the Author3 Responses to Najlepsze pistolety Nerf na wodę – ranking!

Leave a Reply

Back to Top ↑