Recenzje i testy Nerf

Published on 5 grudnia, 2023 | by Jay z W-NERF-ionego

0

Dart Zone Max Stryker – recenzja wyrzutni nie dla dzieci

Witajcie miłośnicy strzelania się piankowymi strzałkami. Dziś zapraszam was do recenzji i moich przemyśleń o wyrzutni marki Dart Zone – Max Stryker.

Pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl to Nexus Pro. Czy to ten sam blaster? Niby nie, ale jednak najprościej ująć, że tak. Producent, wygląd, osiągi te same. Różni je przede wszystkim uchwyt przeładowania, w przypadku Max Strykera to pump grip zamiast pionowej rączki Nexusa, drugą rzeczą jest dostępność na naszym rynku.

Trzeba mieć świadomość, że mamy tu do czynienia z inną ligą wyrzutni niż to co oferuje NERF. Gdy przeciętna prędkość wylotowa strzałki z produktów Hasbro to okolice 70 FPSów, to z blastery Dart Zone podwajają osiągi i przy strzalkach klasy elite osiągaja 140 FPSów, a przy strzałkach krótkich i 155-160!

Zawartość pudełka Dart Zone Stryker

Wróćmy najpierw do zawartości pudełka. W zestawie dostajemy:
– wyrzutnie z odłączanymi muszką, szczerbinką oraz kolbą;

– dwa magazynki każdy na 12 strzałek, jeden na strzałki typu elite (72mm długości), drugi na tz half darty (37mm), do tego po 12 sztuk strzałek obu typów;

– atrapy lunety oraz tłumika.

Stryker wykonany jest z estetycznego matowego czerwonego plastiku z szarymi elementami oraz niezbędnymi akcentami pomarańczowego by uniknąć problemów z prawem, które w zależności od kraju mogą być bardzo różne.

Na pudełku widnieje ograniczenie wiekowe +14 i jest to jak najbardziej uzasadnione. Wyrzutnie ciężej naciągnąć oraz można nią wyrządzić krzywdę oddając strzał z bliskiej odległości, oczywistością jest obecność bezpiecznika by uniknąć przypadkowego wystrzału. Blaster sugeruje nastolatkom oraz dorosłym.

Swój egzemplarz mam już od paru miesięcy i nie miałem z nim najmniejszego problemu. Zero usterek czy zacięć. Należy zaznaczyć obiektywnie, że luneta to jak ująłem estetyczna atrapa, a muszka i szczerbinka w połączeniu z długością kolby uniemożliwiają celowanie ( no chyba, że oprzemy kolbę o nasz policzek). Na duży plus trzeba zaliczyć kompatybilność magazynków standardu elite z magazynkami marki NERF. Jeśli ktoś posiada swoją ulubioną kolbę z markera czy repliki airsoftowej w standardzie buffer tube może ją jak najbardziej założyć na Strykera.

Reasumując wyrzutnia jest odpowiedzią na brak mocy dotychczas dostępnych u nas oficjalnie blasterów. Spełni oczekiwania każdego dużego chłopaka, a każdy ojciec po oddaniu pierwszego strzału mimowolnie wyda z siebie „woah!”.

Polecam osobiście Jakub Jarząb, W-NERF-iony

Kup Dart Zone – Max Stryker ->


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑