Recenzje i testy Nerf

Published on 5 listopada, 2023 | by Jay z W-NERF-ionego

0

X-SHOT CRUSHER – recenzja

Czołem miłośnicy wyrzutni piankowych pocisków! Dziś dla was napisze pare słów o bardzo ciekawym blasterze jakim jest X-Shot Crusher. Są blastery poręczne, niezawodne, będące uniwersalna platformą pod modyfikacje i są blastery które są kwintesencją frajdy zamkniętą w plastikowym ciele. Właśnie tym ostatnim jest Crusher. Jeden rzut okiem na niego i już wiesz, że chciałbyś przynajmniej spróbować z niego postrzelać, a w bliższym kontakcie staje się jeszcze lepszy.

Cechy Crushera

Głowną zaleta jest oczywiście stylistyka na futurystyczny minigun, pas amunicyjny i fakt, że w odróznieniu od NERF Vulcana całkowicie nie potrzebuje baterii. Cały proces wystrzału zamyka się w ruchu dźwignią, jaką jest przedni uchwyt! Ściągamy uchwyt do siebie, napina się spręzyna, odciągamy uchwyt, wyrzutnia jest gotowa do strzału. W momencie naciśniecia spustu strzałka z aktualnie używanej komory pasa wylatuje, a lufa zaczyna się krecić.

Lubicie slam fire (możliwość przytrzymania spustu by każde naciągnięcie wyrzutni powodowało wystrzał)? Crusher go ma! Wystarczy nie spuszczać palca ze spustu i szarpać dżwignią w tył i w przód by zasypać cel gradem strzałek!
W zestawie dostajecie
-blaster
-pas na 35 strzałek
-48 strzałek

Podsumowanie

Więc jak zwykle X-Shot w odróżnieniu od NERF daje więcej niż by tylko napełnić wyrzutnie. Skupmy się na pasie amunicyjnym. Składa się on z modułów po 7 komór i nic nie stoi na przeszkodzie by jeśli mielibyśmy drugiego Crushera połaczyć dwa pasy w jeden. Swego czasu Jared Guynes zrobił challenge na 1000 strzałek z tego blastera 😀 Pas równie dobrze może być odcinkiem jak i pętlą. W połączeniu z zamkiem pod lufą do swobodnego przekrekręcania pasa sprawia, że podczas zabawy swobodnie można podnosić strzałki z ziemi i doładowywać puste komory. Jeśli chodzi o moc blastera, to oscyluje ona w okolicy 80 FPSów. Cóż moge wiecej powiedzieć? Patrząc na niego wiesz, że go chcesz ;D

Gdzie kupić X-Shot Crushera? Oczywiście na PoszukiwaczeFrajdy.pl – Kup wyrzutnie ->

Pozdrawiam,

W-NERF-iony


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑