Nerf News

Published on 18 października, 2014 | by ekajtu

18

Pierwsze zdjęcia Nerfów na 2015! Co o nich wiemy?

Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia Nerfów na 2015 rok i myślę, że na ich podstawie możemy mieć już pewne wyobrażenie co do tego co nas czeka w przyszłym roku. Na pewno możemy się spodziewać dalszego rozszerzenia linii Mega, kilku zupełnie nowych wyrzutni z klasycznej linii Elite.

Seria Nerf Mega

Trzy zupełnie nowe wyrzutnie pojawią się w serii Mega. Jest to spore zaskoczenie ponieważ do tej pory blastery z tej serii był wprowadzane stopniowo. Najpierw Centurion, potem Magnus, a następnie Thunderbow. Teraz do tej trójki dołączą trzy kolejne wyrzutnie: mały przypominający Jolta BigShot, wzorowany na Strongarmie Cylone i Rampage w wersji Mega czyli Berzeker.NERF BERZEKER
Nerf Berzeker

NERF CYCLONESHOCK
Nerf Cyclone

NERF BIGSHOT
Nerf BigShot

Seria Mega

Kolejne trzy wyrzutnie które możemy przedstawić należą do serii Elite. Rhio Fire, którego test prezentowaliśmy na naszym Fanpagu już jakiś czas temu, zapowiada się bardzo ciekawie. Rhio Fire, będzie mógł strzelać na przemian z dwóch luf i z dwoma bębenkowymi magazynkami będzie dysponował na prawdę sporą siłą ognia. Natomiast kolejne dwie propozycje z pewnością ucieszą fanów kusz. Zarówno Crossbolt jak i SlingStrkie mają elementy nawiązujące do tego gatunku broni. Możemy zgadywać, że Crossbolt będzie wyrzutnią półautomatyczną, której ze względu na położenie magazynka najbliżej do Rayvena, a SlingStrike będzie raczej przeładowywany ręcznie. O kolejnych wyrzutniach z tej serii czyli FlipFury i Sharpfire można powiedzieć, że ta pierwsza wygląda jak Strongarm z podwójnym magazynkiem, który prawdopodobnie będzie można zamieniać na zasadzie obrotu, a druga to jakiś rodzaj shotguna Nerf, może modyfikacja Sledgefire-a?

NERF CROSSBOLT

Nerf-CrossBolt

NERF SLINGSHOCK
Nerf SlingStrike

NERF RHIO-FIRE
Nerf Rhino-fire

MODULUS czyżby zupełnie nowa seria?

Na koniec zostaje nam tajemniczy napis MODULUS przy obrazku dość sporej wyrzutni. Na razie trudno powiedzieć czy Modulus to tylko duża wyrzutnia czy np. cała nowa linia, oparta na budowie modułowej, którą będziemy mogli dowolnie konfigurować, to by było dopiero coś!

Podsumowując rok 2015 zapowiada się ciekawie, będzie dużo nowych wyrzutni i dużo niespodzianek, tym bardziej, że jeszcze nic nie wiemy o nowej linii Nerf Zombie i Rebbell. Zanim to nastąpi dajcie znać co myślicie o nowych wyrzutniach i MODULUSACH!

Tags: , , ,


About the Author18 Responses to Pierwsze zdjęcia Nerfów na 2015! Co o nich wiemy?

Leave a Reply

Back to Top ↑