Nerf News

Published on 13 lutego, 2017 | by ekajtu

2

Nerf Accustrike – celowanie w końcu ma sens!

Jak trafić w cel z wyrzutni Nerf? Najlepiej wystrzel w jego kierunku tyle strzałek ile tylko zdołasz, a na pewno któraś trafi 🙂 Tak tak, Nerfy są nie znane wielkiej celności. Na szczęście właśnie nastały lepsze czasy dla fanów marki bo oto pojawiła się nowa zdecydowanie celniejsza seria Accustrike!

Sekret celności

Nowa seria Accustrike to efekt dwóch lat pracy projektantów Hasbro, którzy mieli za zadnie sprawić że strzałki będą lecieć, dokładnie tam gdzie sobie tego życzymy.  Projektanci z Hasbro przygotowali szereg różnych modeli strzałek i testowali je w tunelu aerodynamicznym! Po wystrzeleniu ponad 3000 sztuk (sic! ciekawe kto to zbierał) uznali, że są gotowi pokazać swoje dzieło czyli strzałki Accustrike.   Nowy projekt przyniósł ze sobą lepszy balans i rozłożenie masy. Przede wszystkim jednak poprawiono przepływ powietrza i aerodynamikę. Zwróćcie uwagę na tą świdrowaną końcówkę 🙂 Nowe strzałki są w efekcie dużo stabilniejsze w locie, dzięki czemu rzadziej zbaczają z kursu i częściej trafiają w cel. Co ważne nowe strzałki są również kompatybilne ze wszystkimi wyrzutniami Nerf w które wykorzystują standardowe strzałki Nerf N-Strike Elite.

Nowe wyrzutnie

Wraz z nowa linią pojawiły się oczywiście również nowe wyrzutnie. Podstawowym modelem jest Nerf Accustrike Alphahawk. Czyli większa dwuręczna wyrzutnia, przeładowywana ręcznie z magazynkiem bębenkowym na 5 strzałek. Posiada dwie szyny taktyczne. Jedną idealną pod dwójnóg drugą pod celownik czyli idealna dla snajperów 🙂

Zobacz w sklepie: Nerf Alphahawk wersja standardowa | Nerf Alphahawk wersja Snajperska

Druga wyrzutnia to mniejszy Nerf Accustrike Falconfire. Mniejsza wyrzutnia to jednostrzałowy pistolet, gdzie przy każdym przeładowaniu, musimy załadować strzałki do lufy.

Ps. Koniecznie dajcie znać jakie są wasze wrażenia ze strzelania z nowych strzałek i wyrzutni w komentarzach 🙂 A jeżeli jeszcze ich nie macie to wszystkie nowe celniejsze strzałki Nerf Accustrike oraz wyrzutnie z serii może zobaczyć kupić tutaj: Nerf Accustrike

Tags: , , ,


About the Author2 Responses to Nerf Accustrike – celowanie w końcu ma sens!

Leave a Reply

Back to Top ↑