Nerf News

Published on 30 października, 2023 | by ekajtu

0

NERF ELITE JUNIOR – SERIA NERF DLA NAJMŁODSZYCH

Junior Elite to nowa seria Nerf dla młodszych dzieci. Firma HASBRO stworzyła wyrzutnie dla dzieci od 6. roku życia, dzięki niej maluchy mogą bawić się ze starszym rodzeństwem. Odkryjemy, jakie produkty kryję ta seria.

NERF JUNIOR vs NERF STANDARD

Seria Nerf Junior została stworzona dla dzieciaków od 6 lat, ale te wyrzutnie zostały tak przygotowane, że idealnie sprawdzą się dla młodszych dzieci. W porównaniu do standardowych wyrzutni NERF zastosowano tu bardziej wytrzymałe materiały, a same wyrzutnie zostały uproszczone i dostosowane do młodszych zawodników. Uchwyty do naciągania są duże tak że dziecko może łatwo złapać za nie całą ręką. Dodatkowo powieszono spust który łatwo wcisnąć i zastosowano sprężyny o mniejszej mocy. Wszystko po to był użytkowanie było jak najłatwiejsze.

ZACZNIJ OD ->NERF ELITE JUNIOR EXPLORER

Na początek przygody z wyrzutniami Nerf Elite Junior Explorer będzie najlepszą propozycją. Blaster ten charakteryzuję się łatwym ładowaniem z przodu, gdzie dziecko będzie mogło wystrzelić 4 strzałki z rzędu, a wygodny uchwyt do przeładowania został zbudowany w taki sposób, aby dziecku było łatwo go odciągnąć. Dodatkowo wizjer (bez szkła) doda realistyczne uczucie trzymania „prawdziwej” wyrzutni. W zestawie znajdzie się jeszcze 8 strzałek. Wyrzutnia jest lekka, dzięki temu zapewni wygodę i łatwość zabawy, a żywe kolory przyciągną każdego malucha. Nerf Elite Junior Explorer łączy frajdę z rozwojem umiejętności, dostosowana dla najmłodszych!

Kup wyrzutnie Nerf Junior Explorer >https://poszukiwaczefrajdy.pl/nerf-elite-junior-explorer-f6367.html

IDEALNY ZESTAW DLA RODZEŃSTWA -> NERF ELITE JUNIOR ULTIMATE STARTER SET

Nerf Elite Junior Ultimate Starter Set to zestaw z dwoma wyrzutniami większą Cadet i mniejszą Scoutere. Obie wyrzutnie ładujemy od przodu do lufy, a następnie naciągamy by wystrzelić. W zestawie znajduje się 15 strzałek. Z tym zestawem będziecie mogli rozegrać swoją pierwszą bitwę NERF. Co ważne wyrzutnie są odporne na uszkodzenia, co pozwoli stoczyć wiele epickich potyczek zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Kup zestaw Nerf Elite Junior Ultimate Starter Set >https://poszukiwaczefrajdy.pl/nerf-elite-junior-ultimate-starter-set-f6369.html

PODSUMOWANIE

Seria Nerf Elite Junior to nowość, której brakowało na rynku. W końcu mamy wyrzutnie przygotowane z myślą o najmłodszych. Seria Junior Elite to wyrzutnie solidnie wykonane oraz łatwe w użytkowaniu. Idealne na zabawę z całą rodziną lub ze starszym rodzeństwem.

Każdą wyrzutnie z serii Nerf Elite Junior znajdziesz w naszym sklepie Poszukiwacze Frajdy —>


About the AuthorLeave a Reply

Back to Top ↑