Nowości Nerf

Published on 28 października, 2013 | by ekajtu

6

Nerf Elite Mega Centurion – Może nie jest idealnie. Jest Mega.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych wyrzutni czyli następca Nerfa Longstrike CS-6 wkracza do gry. Chodzi tu oczywiście o pierwszą wyrzutnie z serii N-strike Elite Mega czyli Centuriona. Centurion to najdłuższa wyrzutnia z serii Nerf i ma dokładnie 104 cm długości. Ta czerwona snajperka Nerf korzysta z zupełnie nowych strzałek typu Nerf Mega, które są zdecydowanie większe niż pozostałe strzałki Nerf i zdecydowanie głośniej świszczą w locie. Cechą charakterystyczną Centuriona jest bardzo długa szyna do przeładowywania magazynku i nowy system zamykania komory wystrzału. W zestawie otrzymamy 6 strzałek typu mega oraz rozkładany dwójnóg. Dodatkowo Centurion został wyposażony w zielone znaczniki załadowania oraz 4 zaczepy pomagające przewiesić wyrzutnie przez plecy.

Jeżeli chodzi o konstrukcje Centuriona to pierwsza rzecz o której musimy wiedzieć, to że raz złożonej wyrzutni nie będziemy mogli już rozłożyć. Lufa którą otrzymujemy w pudełku po dołączeniu do reszty wyrzutni zostanie już tam na stałe, chyba że zdecydujemy się rozkręcić Centuriona na części.  Jeżeli chodzi o dwójnóg możemy go spokojnie odłączyć ponieważ doczepiany jest on na szynę taktyczną i będzie pasować także do pozostałych wyrzutni Nerf.  Drugą istotną kwestią są zmiany w systemie uzbrajania wyrzutni. Mianowicie po przeładowaniu magazynku komora ze strzałką zamknie się i otworzy się dopiero po wystrzeleniu strzałki. Ciekawym rozwiązaniem są również zielone znaczniki, informujące Nas o tym czy wyrzutnia jest przeładowana.  Chcecie wiedzieć więcej zapraszamy do obejrzenia video recenzji:

Plusy Centuriona:

  • wygląd
  • zasięg
  • mega strzałki
  • dwójnóg
  • znaczniki przeładowywania

Minusy:

  • celność
  • muszka i szczerbinka sprawdzają się tylko w pozycji leżącej
  • mega strzałki – żadne inne nie pasują

W ocenie końcowej po raz pierwszy dodaliśmy nowe kryterium fun/miodność, podczas gdy pozostałe są w skali pięciogwiazdkowej, to ostatnie kryterium ma podwójną wagę, bo jest po prostu według nas najważniejsze. 

Wybierz swoją ulubioną wyrzutnie Nerf >>

Nerf Elite Mega Centurion – Może nie jest idealnie. Jest Mega. ekajtu

Ocena końcowa

Zasięg
Celność
Szybkość strzału
Pojemność
Możliwość modyfikacji
Miodność

Summary: Wszyscy którzy czekali na następce Longstrkie CS-6 nie mogą być zwiedzeni. Centurion nie jest bez wad ale dla fanów Nerfa to pozycja obowiązkowa.

4.2

Może nie jest idealnie. Jest Mega


User Rating: 4 (34 votes)

Tags: , , , ,


About the Author6 Responses to Nerf Elite Mega Centurion – Może nie jest idealnie. Jest Mega.

Leave a Reply

Back to Top ↑