Nerf News

Published on 22 lutego, 2017 | by ekajtu

1

Nowości NERF 2017!!! Regulator i Raptorstrike – cz.1

Zapowiada się kolejny dobry rok dla fanów Nerf. W 2017 Hasbro przygotowało kilka niezwykle ciekawie zapowiadających się wyrzutni z serii Modulus, Mega i Accustrike!

NERF RAPTORSTRIKE

Nerf Raptorstrike z serii Accustrike to murowany hit tego roku zapowiadający się na super snajperkę Nerf. Warto przypomnieć, że strzałki Accustrkie są reklamowane przez Hasbro jako 50% bardziej celne niż standardowe strzałki Elite. Wracając do samej wyrzutni, Raptorstike to wyrzutnia przeładowywana ręcznie, z (prawdopodobnie odczepianym) dwójnogiem z przodu, otwieranym celownikiem, oraz uchwytem na magazynek Nerf w kolbie. Zwróćcie jeszcze uwagę na nowe ścięte magazynki z przezroczystego lekko dymnego plastiku. Jednym słowem super sprawa i już nie możemy się doczekać, żeby ją sprawdzić!

Kup NERF RAPTORSTRIKE >

NERF DOUBLEBREACH

Nerf Doublebreach to nowość z serii Mega. Posiada system ręcznego przeładowywania, który pozwala wystrzeliwać strzałki na 27 metrów. W zestawie otrzymamy 6 strzałek. Dwie ładujemy do lufy 4 możemy przechowywać na boku wyrzutni. Doblebreach będzie posiadać tryb ciągłego ognia, a każde przeładowanie będzie odpowiadało za jeden strzał z jednej lufy.

KUP NERF DOBULEBREACH >

NERF MODULUS REGULATOR

Na koniec zostawiliśmy technologicznie najbardziej zaawansowaną wyrzutnię. Według pierwszych zapowiedzi i testów prototypów Nerf Modulus Regulator będzie miał 3 tryby ognia! – pojedynczy strzał, seria trzech strzałek oraz full-auto! Co więcej, wyrzutnia ma zostać wyposażona w czujnik strzałek, dzięki któremu będziemy widzieć, kiedy magazynek jest pusty oraz masę dodatków. Całość będzie napędzał najszybszy ulepszony system flywheels znany już między innymi z Hyperfire’a czyli najszybszej wyrzutni Nerf. Jednym słowem istne cudo i chyba najbardziej oczekiwana wyrzutnia tego roku!

KUP NERF REGULATOR >

Oczywiście to nie wszystkie nowości przewidziane na ten rok 🙂 Kolejne nerfy z serii zombie i doomlands opiszemy w drugiej części artykułu,  a tym czasem dajcie znać na co najbardziej czekacie. Nerf Accustrike Raptorstrike, Nerf Modulus Regulator  czy Nerf Mega Doublebreach!

Oczywiście Wysztkich nowości wypatrujcie w sklepie Poszukiwaczefrajdy – dział wyrzutni NERF >>

Tags: , , , ,


About the AuthorOne Response to Nowości NERF 2017!!! Regulator i Raptorstrike – cz.1

Leave a Reply

Back to Top ↑