Nerf News

Published on 17 lutego, 2016 | by ekajtu

10

Nowości Nerf 2016 cz.2 – Seria Elite

Najważniejszą serią Nerf jak zawsze pozostaje linia Elite która stanowi trzon całej marki. Jakie nowości zostały przygotowane na ten rok?

Głównym trendem który możemy zauważyć zarówno w linii Elite jak i Modulus jest dodawanie możliwości strzelania zarówno ze strzałek Nerf N-Strike Elite jak i większych N-Strike Mega. Głównym przykładem niech będzie Dualstrike.

dualstrike

Dualstrike

Nerf Dualstrike to ręcznie przeładowywana wyrzutnia do której możemy załadować 3 niebieskie strzałki N-Strike i 3 czerwone N-Strike Mega. Dzięki przełącznikowi z boku możemy wybrać z których strzałek chcemy akurat strzelać. Ekstra!

hyperfire

Hyperfire

Nerf Hyperfire to prawdziwa hiper-ogniowa-moc. Według informacji prasowych jest to w pełni automatyczna wyrzutnia potrafiąca strzelać z prędkością 5 strzałek na sekundę! Ten masakrator zasilany jest na baterie typu – D i wyposażony w 25 strzałkowy magazynek Nerf. Zapowiada się na więc godny następca Rapidstrika CS-18.

Data premiery: Jesień 2016.

Kup Wyrzutnię Nerf Elite Hyperfire na PoszukiwaczeFrajdy.pl

Stratobow

Stratobow

Nerf Stratobow posiada podobny do mechanizm działania do Thunderbowa –  łuku z serii N-Strike Mega. By oddać strzał musimy pociągnąć za cięciwę która jest połączona z mechanizmem spustowym.  Magazynek znajduje się z przodu i pomieści 15 strzałek.

Data premiery na świecie: Jesień 2016.
Data premiery w Polsce: Nieznana.

Podsumowując mamy w tym roku zdecydowanie na plus możemy zaliczyć pomysł z dwoma rodzajami pocisków i potężnego następce Rapidstrika CS-18. A jakie wy macie zdanie o nowościach?

Oczywiście te jeszcze więcej wyrzutni znajdziecie w najlepszym sklepie Nerf – PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Tags: , , , ,


About the Author10 Responses to Nowości Nerf 2016 cz.2 – Seria Elite

Leave a Reply

Back to Top ↑